SilverMonkey★Autorytetw Hydepark2026-05-24T10:58:48+02:0066Ale pyszne truskawki kupiłam na bazarku Smacznej kawusi i pięknego dnia hejto #gownowpis6613Udostępnij
SilverMonkey★2026-05-24T11:14:07+02:004@TheLikatesy z szynką nie próbowałam, ale z szampanem są zajebiaszcze
TheLikatesy2026-05-24T15:27:45+02:001@SilverMonkey przeczytałem ze kanapki z szympansem sa zajebiaszcze, starczy internetu ba dzisiaj