Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2025-02-18T02:43:33+01:0030ale pizga #nocnazmiana #listaobecnosci3010Udostępnij
MementoMori2025-02-18T03:31:22+01:005Nooo -13, aż dzisiaj na noc zamknąłem okno w sypialni bo lubię świeże powietrze w nocy.
SuperSzturmowiec2025-02-18T05:58:38+01:001Kilka sekund odmrazaczem i puściło. Wyjątkowo słabo chwyciło jak na minus 8
Bystrygrzes2025-02-18T08:35:51+01:001@SuperSzturmowiec u mnie jest super. Do -5 jest skrobanie, poznije powietrze suche jak pieprz, taka zime to ja lubie