Aj,aj... A taki ładny był, nawet niezniszczony. Mam nadzieję, że ostatecznie nie skończy na złomie.
https://youtu.be/SSQ6EVKFHyQ
#wrosty #katowice
Aj,aj... A taki ładny był, nawet niezniszczony. Mam nadzieję, że ostatecznie nie skończy na złomie.
https://youtu.be/SSQ6EVKFHyQ
#wrosty #katowice
Zaloguj się aby komentować