plemnik_w_piwie2025-07-16T21:33:46+02:000@jajkosadzone ponoć ludzie też tak jedzą. Ja tam wolę bób po żydowsku...
hesuss2025-07-16T21:31:01+02:001@cebulaZrosolu oo, tez dzisiaj zarlismy. Wlasnie wyszlismy z dziewczyna saunarium i pod koniec jak siedzielismy w jacuzzi, to juz walilem bonki bo nie szlo utrzymac w d⁎⁎ie, dmie po tym konkretnie xDD