A więc to tak wygląda przyszłość busiorzy jak będą chcieli jeździć bez tacho.
https://www.otomoto.pl/dostawcze/oferta/piaggio-porter-np6-ID6HoiXP.html?source=pl.tablica
#transport #busiarze #motoryzacja #piaggio

A więc to tak wygląda przyszłość busiorzy jak będą chcieli jeździć bez tacho.
https://www.otomoto.pl/dostawcze/oferta/piaggio-porter-np6-ID6HoiXP.html?source=pl.tablica
#transport #busiarze #motoryzacja #piaggio

@Nemrod bo ma wejść tachograf na busy do 3,5 tony, tak jak jest w cięzarowkach.
Od 1 lipca 2026 roku, busy o DMC od 2,5 do 3,5 tony, wykorzystywane do międzynarodowego transportu drogowego, będą musiały być wyposażone w tachografy (inteligentne tachografy drugiej generacji - G2V2), zgodnie z Pakietem Mobilności.
Zaloguj się aby komentować