bartek555★Liderw Hydepark2023-04-05T05:53:56+02:0079A kto ma wanne na statku? #barteknamorzu #marynarz #heheszki #pracbaza #statki7922Udostępnij
bartek555★2023-04-05T07:08:24+02:009@Opornik stopnie Beauforta to sila wiatru. Nijak sie to ma do zabawy w wannie
bartek555★2023-04-05T07:12:42+02:0023@Helio09. czlowiek tak wysoko nad ta woda jest, ze nawet o niej zapomina. Kilka dni temu bylismy motorowka poplywac i poskakac do wody.
rith★2023-04-05T07:30:15+02:009@bartek555 a do tego prawie wolno stojąca. Tak jakby luksusowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pirazy2023-04-05T08:43:45+02:005@bartek555 zaraz dostaniesz jakas rakowa odpowiedz, ze "tylko prysznic mordo, z wanny to wychodzisz jeszcze bardziej brudny niz wszedles, bleeee fuj". Gimby tak majo nie przejmuj sie
Atarax2023-04-05T08:57:48+02:004@bartek555 tylko prysznic mordo, z wanny to wychodzisz jeszcze bardziej brudny niz wszedles, bleeee fuj (◠‿◕)
darkonnen2023-04-05T08:52:37+02:000@bartek555 wanna jak wanna, ale bez uchwytów chyba nie da rady jak buja
bartek555★2023-04-05T18:49:17+02:000@darkonnen ten statek nie buja sie wiecej niz 3-4* w normalnych operacjach
bartek555★2023-04-05T17:50:15+02:001@banan Tak, wrzucalem kiedys. @PomidorovaLova 😳tak, i jemy tylko to co zlowimy ;) @Petrolhead to wanna w szpitalu - zeby bylo dojecie do pacjenta z 2 stron
banan2023-04-06T08:38:51+02:000@bartek555 aż mi się dowcip przypomniał. Wchodzi Eskimos do baru, podchodzi do lady i mówi jedną wódkę poproszę barman na to z lodem? a Eskimos a zajebać ci? #badumtsss