6/100 #silownia
3/52 #rozciąganie
Dzisiaj poczęłam pierwsze ćwiczenia pod stanie na rękach - pompki gdzie ręce są na ziemi, a nogi na skrzyni. Mam nagranie i chyba trzeba aplikować do cyrku xD
6/100 #silownia
3/52 #rozciąganie
Dzisiaj poczęłam pierwsze ćwiczenia pod stanie na rękach - pompki gdzie ręce są na ziemi, a nogi na skrzyni. Mam nagranie i chyba trzeba aplikować do cyrku xD
Zaloguj się aby komentować