na dobranoc kolejny fragment najdziwniejszej animacji, nad którą teraz siedzę,
jak skończę to całość będzie na moim tagu: #w8jek


robię animacje rysunkowe, mój tag: #w8jek
na dobranoc kolejny fragment najdziwniejszej animacji, nad którą teraz siedzę,
jak skończę to całość będzie na moim tagu: #w8jek

Zaloguj się aby komentować
hej,
trochę mnie nie było bo rysowałem sceny tłumu,
połowa roboty za mną, liczę, że jeszcze w lutym
na moim tagu: #w8jek
pojawi się całość,
tymczasem łapcie fragment sceny koncertowej, w sam raz do kontemplacji xD
#animacja #kreskowki #chlopakizbarakow

Zaloguj się aby komentować
hej,
w zeszłym roku narysowałem ten teledysk:
ci co obserwują mój tag: #w8jek pewnie wiedzą, że był on w całości narysowany na papierze ( dokładnie poszło 2 kg papieru na niego ), no i postanowiłem wystawić na aukcję WOŚP jeden zalaminowany kadr.
nie jest to wydruk, tylko oryginalny rysunek, którego jest tylko jeden egzemplarz,a jego skan jest w wyżej wspomnianym teledysku
może ktoś akurat zechce mieć coś takiego u siebie, a dodatkowo wesprzeć przemyt uranu,
to tutaj jest link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/stare-kwoki-kadr-z-teledysku-nabita-lufa-13180652943

Zaloguj się aby komentować
tl;dr wystąp w teledysku!
postanowiłem zrobić nietypowe #rozdajo
ci co obserwują mój tag: #w8jek wiedzą, że po godzinach dłubię animowany teledysk
i będzie w nim scena koncertowa i jedna z "piorunujących" osób będzie mogła wystąpić wśród publiczności!
oczywiście będę potrzebował jakieś zdjęcie referencyjne albo sugestywny opis,
osoba zostanie wylosowana najprawdopodobniej w niedzielę (bo wtedy pewnie będę miał czas na rysowanie tej sceny)
powodzenia!
#animacja #teledysk
p.s. ten obrazek to szkic sceny, o której mowa we wpisie

hej,
dziękuję wszystkim za zabawę, ale jak wiemy zwycięzca może być tylko jeden!
załączam filmik z losowania, żeby wszystko było jasne,
jedna rzecz tylko bo jak zauważycie to nazwy użytkowników wkleiły się podwójnie, ale wszystkich, więc wydaje mi się, że to nie zmienia niczego,
oto losowanie: https://streamable.com/zwz2l4
a zwycięzcą zostaje..
..
..
@dev gratulacje! proszę o podesłanie zdjęć referencyjnych albo opisu!
Zaloguj się aby komentować
z okazji uzbierania się 60 osób na moim tagu: #w8jek
macie przedpremierowo krótki urywek animacji, nad którą teraz siedzę
(nie mogę powiedzieć co to za zespół i nie wiem kiedy skończę bo to robota po godzinach)
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
wow!
w niecałe 2 dni na mój tag #w8jek wróciło Was ponad 40 osób,
dzięki bardzo!
na dobranoc jeszcze jeden odgrzewany kotlet,
a tymczasem po godzinach siedzę nad czymś nowym i bardzo dziwnym xD
może niedługo będę mógł jakiś fragment pokazać tu przedpremierowo
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
witajcie w drugim dniu po awarii wypoku 2.0. xD
za sugestią postanowiłem spróbować założyć tu "społeczność" i od razu przetestować jak działa wrzucanie wideo,
ogólnie to tu wrzucajcie rzeczy związane z filmami i serialami animowanymi,
ja testowo wrzucam swoją krótką animację o nocnej podróży pociągiem,
swoje autorskie rzeczy oznaczam tagiem #w8jek
jeśli macie jakieś sugestie albo rady jak to mogłoby sprawniej działać to piszcie!
#animacja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
kiedy twój tag #w8jek po 5 latach uzbierał 1k obserwujących i nagle pojawia się #wykop 2.0.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
dzień dobry wszystkim!
tak jestem jednym z tych, których pokonał wykop 2.0.
jeśli ktoś kojarzy stamtąd tag: #w8jek i krótkie animacje pod nim wrzucane, to była moja sprawka,
spróbuję tutaj kogoś zainteresować takimi obrazkami,
może macie jakieś rady na początek (oprócz usunięcia konta;)
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować