w8jekAutorytetw Hydepark2023-01-17T11:36:13+01:00200Jak to się pięknie zestarzało xD #hejto2006Udostępnij
w8jek2023-01-17T17:14:49+01:000@Dzban3Waza nie pamiętam, dawno temu jak chyba powstawała myśl, żeby stworzyć konkurencję do wykopu (czy albicli chyba nawet wtedy) to pojawiła się ta grafika, zauroczył mnie w niej układ pasów xD
AdmiralAwesome2023-01-17T17:25:24+01:001@Dzban3Waza @w8jek oficjalne. To było za czasów, kiedy jeszcze nie było wiadomo, jak nazwać hejto. Był o tym cały wątek wiadomo gdzie.
Dzban3Waza2023-01-17T17:40:21+01:000@AdmiralAwesome @w8jek ja rozumiem hejto Hajto apteczki a mnie zastanawia czy nie bali się że zbyt blisko "hejtu"j