Zdjęcie w tle
technologiczny.blog

technologiczny.blog

Praktykant
  • 3wpisy
  • 5komentarzy
Bezpieczeństwo w sektorze bankowym jest priorytetem zarówno dla klientów, jak i dla samych instytucji finansowych. W dobie coraz większej liczby transakcji online, solidne zabezpieczenia są niezbędne.
Aby zagwarantować bezpieczeństwo naszych pieniędzy i danych, banki stosują różnorodne metody i zabezpieczenia, takie jak dwuskładnikowe uwierzytelnianie, szyfrowanie danych, ograniczenia dostępu, monitorowanie transakcji oraz oferują poradniki i wiadomości ostrzegawcze dla klientów.
Jednak ING, będąc jednym z wiodących banków w Polsce, postanowiło przewyższyć konkurencję i jako pierwszy w kraju wprowadziło możliwość logowania kluczami U2F. To przełomowe rozwiązanie pozwala nam cieszyć się jeszcze wyższym poziomem bezpieczeństwa przy korzystaniu z naszego konta bankowego online. Dzięki kluczom U2F możemy w prosty i skuteczny sposób chronić nasze finanse przed atakami cybernetycznymi.

https://technologiczny.blog/pierwszy-bank-w-polsce-wprowadzil-mozliwosc-logowania-kluczami-u2f/
5
Sweet_acc_pr0sa

@technologiczny.blog bank ing pozwolil oszustom pozakladac konta bez osobistego stawiennictwa w 2017 roku i nabrania masy lewych kredytow na wycirk danych, jedna z osob bylem ja ing wszystkiego się wyprało, jak poszedlem osobiscie dowiedziec sie jak do tego doszlo to mnie olali bo wzor podpisu sie nie zgadzal xD


Generalnie j⁎⁎ac ing

technologiczny.blog

@Sweet_acc_pr0sa Jakiś dowód czy mamy wierzyć na słowo?

Sweet_acc_pr0sa

@technologiczny.blog a co mam wkleic akta sprawt czy czego oczekujesz xD na wypoku mialrm historie wpisów od 2017 roku ake wywalilem tam konto xD


Wiec mozesz mi wierzyc na slowo albo wcale


Nie zmienia to faktu ze nie polecam i jebac ing

Zaloguj się aby komentować

Tomoe

Na początek idzie przeżyć

Chriss-Rezner

Akurat zajmuję się projektowaniem i kocham Linuxa, mam go na starym MacBook jako hobby. I bym przeskoczył na linuxa jakby Maxon, Adobe tam były. Ale niestety. Próbowałem tych programów i może dla amatora są ok.


  • Blender z listy najlepszy. To najbliżej jak będziesz profesjonalnego tworzenia. Praktycznie jak masz blender to nie potrzebujesz Gimp bo ma wbudowany edytor na lepszym poziomie.

Cała reszta to brakuje przedewszystkim kombatybilności. Gdzie Cinema 4D ma wtyczkę do AfterEffects, gdzie pliki z Illustratora mogę wrzucić do Photoshop. Inkscape ogranicza tryb RGB i format SVG co czyni go bezużytecznym do profesjonalnej pracy przy druku.


Czy da się na tych programach pracować i zrobić coś fajnego. TAK! Ale zajmie ci to więcej czasu.

technologiczny.blog

@Chriss-Rezner Darmowe programy to raczej są dla początkujących, bardzo dużo można się z nich nauczyć i złapać zajawkę na dalsze rozwijania się w tym kierunku.

Sam pamiętam jak zaczynałem swoją przygodę z grafiką i był to GIMP. Były to czasy gdy Photoshop kosztował horrendalnie dużo (czasy szkolne) i nawet nie wiem czy na takim sprzęcie jaki posiadałem byłby sens używania takiego oprogramowania.

Zresztą nie oszukujmy się, darmowe oprogramowanie rządzi się swoimi prawami i sam nie używam tych programów na codzień, do tego zdecydowanie wolę całkiem dobre Affinity które w większości prac mi wystarcza, potrzebuję coś lepszego to wykupuję pakiet Adobe na określony czas i już.

Blask

Darmowe programy uczą złych nawyków. Osobiście kupiłem pixelmator pro na promocji za 120 zł. Gimp nawet nie ma podjazdu. Co co zrobisz w pixelmator w 3 krokach w gimpie wymaga 10 i nie masz gwarancji efektu. Do tego pixelmator ma swietne poradniki.

dotevo

krita jest super, ostatnio nawet wektorówkę w niej robiłem. Ma do tego osobne warstwy

Zaloguj się aby komentować