
mahoney
- 90wpisów
- 328komentarzy

Zaloguj się aby komentować
32 655,87 + 6,00 + 8,20 = 32 670,07
6 km zaległe ze środy i dzisiejsze 8,20 km. Zrobiłem korektę wyniku zbiorczego. Mam nadzieję, że nic nie pominąłem.
Błąd prawdopodobnie spowodowany dodatkowym przecinkiem we wpisie @K44 , co spowodowało złe naliczenie przez skrypt we wpisie @notak
Musiałem edytować, bo tam po drodze jeszcze więcej błędów było. A to 1000 km zbrakło, a to jakieś przestawienie cyfr. Pilnujmy lepiej tego sumowania 😉
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
31 468,36 + 4,0 + 10,09 = 31 482,45
4 km ze środy
10 km z biegu ulicznego. W zasadzie rekord osobisty na 10 km miałem jak w banku, ponieważ pierwszy raz bieglem taki dystans w terenie. W zasadzie jak dotąd 10 km bieglem chyba tylko z 3 razy na bieżni.
Wynik zdecydowanie lepszy, niż oczekiwałem 😀
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
Dawno nie biegałem w terenie - zwykle biegam na bieżni. Trochę ciężko się było przestawić. No i tętno z 20 uderzeń wyższe 😆
Pogoda również dopisała. Widoczne było całkowite zaćmienie księżyca.
31 040,57 + 6,60 = 31 047,17
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
30 788,5 + 7,0 = 30 795,5
Okrutny gorąc i wilgotność dzisiaj. Pociłem sie jeszcze dłuższy czas po prysznicu. Ale ogólnie nie było źle.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
30 681,14 + 5,00 = 30 686,14
Skromna piąteczka dodana do sztafety.
#bieganie #sztafeta

Zaloguj się aby komentować
Piątka wjeżdza już w rozpoczęcie roku szkolnego.
30 480,94 + 5,00 = 30 485,94
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
27 635,48 + 5,05 = 27 640, 53
Aż szkoda w taką pogodę biegać na bieżni, ale niestety nie mam innej możliwości. Dobre i to 😀
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
26 991,04 + 4,80 = 26 995,84
Zegarek ukradł dzisiaj wyjątkowo dużo - ok. 400 m, ale już nie koryguję.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
25 756,54 + 5,01 = 25761,55
Piąteczka po dłuższej przerwie.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Wakacyjny obowiązek spełniony. Teraz po nieco dłuższej przerwie ze względu na ukąszenie kleszcza. Na szczęście bez rumienia.
Donacja: krew pełna 450 ml.
Prywatny licznik: 23 500 ml.
#krew #krwiodawstwo #barylkakrwi

Zaloguj się aby komentować
Witam tagowiczów #perfumy
Poszukuję ubytkowe flakony
1. Giorgio Armani Eau De Cedre
2. Marc-Antoine Barrois Ganymede
Najlepiej około pół butli ale rozważe każdą ilość.
Jeśli ktoś chce odsprzedać ze swojej kolekcji to zapraszam do kontaktu.
Zaloguj się aby komentować
11859,2 + 10,01 = 11869,21
Miejsce na sałatkę jarzynową zrobione 😁
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10876,72 + 5,01 = 10881,73
Ostatnio mam mało czasu na bieganie, więc trochę krócej, a szybciej 😀
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10635,3 + 6,11 = 10641,41
Miało być 8 km z ostatnim kilometrem na 100%. Niestety musiałem skończyć przed czasem.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
10040,97 + 10,01 = 10050,98
Miałem ciężko wygospodarować czas na bieganie. Na szczęście dyszka wskoczyła.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Zwykle unikam czwartków ale dzisiaj wyjątkowo mi pasowało. Na szczęście mało ludzi. Prawdopodobnie będzie duży ruch przed świętami i przed majówką
Krew pełna: 450 ml.
Prywatny licznik: 23050 ml.
#krwiodawstwo #krew #barylkakrwi

Zaloguj się aby komentować
Za namową @xniorvox zakupiłem zegarek u chinoli. Powiem szczerze, że jestem pod dużym wrażeniem. Naprawdę, za niewielkie pieniądze dostajemy porządny zegarek mechaniczny. Spodziewałem się raczej trochę lepszej wersji ruskiej Rakiety, a tu takie pozytywne zaskoczenie.
#zegarki
Ps. @xniorvox dzięki za polecenie 😀

@mahoney
Spodziewałem się raczej trochę lepszej wersji ruskiej Rakiety
Sugerujesz, że jest lepszy niż dobrze utrzymana Rakieta? Pytam poważnie, bo mam dwie i bardzo lubię. Gdyby ten nie był gorszy to może też bym się zastanowił - chociaż z drugiej strony krzaczki i czerwona gwiazda by mi trochę przeszkadzały.
@6502
Też mam jedną dobrze utrzymaną Rakietę po dziadku i biorąc oba do ręki już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że chinol bije ją na głowę.
Co do szczegółów to odsyłam do postu kolegi @xniorvox , który zachęcił mnie do kupna tego egzemplarza.
https://www.hejto.pl/wpis/ale-fajnisty-sikor-mi-sie-trafil-star-struck-to-juz-moje-trzecie-podejscie-do-se
Swoją drogą estetycznie mam podobne odczucia do Twoich - trochę rażą te krzaczki i gwiazda. Jednak za taką cenę to ani trochę nie żałuję zakupu 😀
Zaloguj się aby komentować
10233,03 + 8,00 = 10241,03
Kolejna ósemka o stałej porze na rozpoczęcie weekendu.
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować