
jerekp
- 440wpisów
- 596komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Borussia to mem. Jprdle
#mecz
Zaloguj się aby komentować
Nic mi tak ciśnienia nie podnosi jak nasza j⁎⁎⁎na służba zdrowia. Dla jasności, chodzi o system, nie ludzi.
@jerekp ja uważam że niestety za stan służby zdrowia odpowiadają ludzie w niej pracujący. Na wielu wizytach w szpitalach i przychodniach widziałem całe mnóstwo rzeczy które można by poprawić praktycznie bez żadnego nakładu finansowego.
Od nie odbierania telefonów, poprzez systemy kolejkowe, jakąkolwiek informacja nt wizyty, lekarz który ma cie w D, czy masz pukać do drzwi i wchodzić, czy też lekarz wychodzi i woła pacjenta itd. itd.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://recoil.sourceforge.net/
RECOIL - Retro Computer Image Library
#komputery #retro #informatyka
Zaloguj się aby komentować
Grypa to d⁎⁎⁎ka
#choroby
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować