
Lekofi
- 246wpisów
- 778komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Hej, pozwolę sobie podbić post z rozbiórki Bortka Triad oraz Oud Maximus Attar. Ten drugi już niedostępny, natomiast triada mogę polać jeszcze z 10ml. Ktoś chętny? Myślę, że cena jest zadowalająca
https://www.hejto.pl/wpis/witam-i-zapraszam-na-rozbiorke-dwoch-zapachow-od-bortka-bortnikoff-triad-20-5zl-
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
DZIEŃ DOBRY SALAM ALEJKUM, witam na coniedzielnym targowisku #souk i zapraszam do postu zbiorczego w którym wymieniamy pachnący alkohol na $$$, czy to w formie odlewek czy flakonów. Wybaczta że tak późno, ale wielbłąd mi umar. Anyways, niech rozpocznie się handel, miłej niedzieli!
#perfumy #stragan

Zaloguj się aby komentować
Witam i zapraszam na rozbiórkę dwóch zapachów od Bortka:
- Bortnikoff Triad - 20,5zł/ml (odlewam max 30ml, można brać od 3ml)
- Bortnikoff Oud Maximus Attar - 120zl/ml (odlewam max 1,5ml, mozna brać po 0,5ml, oczywiście attar bedzie odlany do specjalnego dekantu bez atomizera z pałeczką do nakładania na skórę)
Z racji, że nie ma mnie obecnie w Polsce, realizacja za około 2 tygodnie, jeśli oczywiście uzbieramy odpowiednią ilość mililitrów.
Dodatkowe koszty: klasycznie- dekant 3zł, paczkomat 12zł
#perfumy #stragan


Zaloguj się aby komentować
Cris chyba jeszcze śpi więc może ja zacznę. U mnie dzisiaj z okazji #conaklaciewariacie wpadł Mugler A*Men i to nie byle jaki bo z 2010 roku! A u was co tam?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pomysł o niedzielnym targowisku co tydzień ( https://www.hejto.pl/wpis/witam-w-ta-piekna-niedziele-niehandlowa-wpadlem-na-pomysl-zeby-raz-na-jakis-czas ) przyjął się lepiej niż myślałem więc jeszcze pozostaje wymyślić nazwę tagu, który obok tagu #perfumy będzie dodawany do tego posta, żeby w razie potrzeby łatwo było go znaleźć, bo na głównym tagu pewnie dosyć szybko zostanie zasypany innymi wpisami. Co do nazwy tagu zostawiam wam wolną rękę, wpisujcie co chcecie w komentarzach, a ten co zgarnie najwięcej plusów będzie dodawany :) czas do jutra do 20. MILEGO WIECZORU
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś może na sprzedaż lub do odlania starego, jeszcze zwierzęcego Amouage Gold?
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Witam w tą piękną niedzielę niehandlową :) Wpadłem na pomysł, żeby raz na jakiś czas (a najlepiej w ostatni dzień tygodnia) na tagu #perfumy otwierać #stragan pod którym będzie można zbiorczo wstawiać swoje oferty sprzedażowe, co by to podnieść niektórym humor związany z tym, że jutro do roboty - może akurat ktoś znajdzie to, czego szukał :) także ten tego, witam na cyklicznym targowisku i zapraszam do składania ofert!

@Lekofi Fajny pomysł
Wrzucam swój bazarek
Gotowe dekanty:
Xerjoff Renaissance około 9 ml - 55 zł
Xerjoff Accento Overdose 5ml bez 3-4 psików - 30 zł
Penhaglion Castile 9 ml - 28 zł
Lacoste match point 8 ml - 10 zł
Amouage Dia 5 ml bez kilku psików - 37 zł
Armani Stronger With You Absolutely 4 ml 11 zł
Mercedes Benz Club Black 5ml bez kilku psików 10 zł
Odleje:
Prada l Homme 3,2 zł / ml
Rochas Moustache - 1,5 zł / ml
Adolfo Dominguez Citrus Cedro - 1,5 zł / ml
Jean Paul Gaultier le Male Pride Edition 2024 - 4,8 zł za ml
Calvin Klein one Essence (nowość 2024) - 2zł / ml (max 10 ml)
Wood collection North Star (klon Blue de Chanel ) 2zł / ml (max 10 ml)
Armani My Way 4zł / ml (damskie)
Zaloguj się aby komentować
Na dzielni mnie pytają czy jestem Adrian czy Adam, na co ja ze spokojem odpowiadam "Mordo, ja jestem Epic whore"
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Jakie macie nastawienie do marki Ajmal? Ja przed rozpoczęciem swojej orientalnej przygody, czyli jakies 1,5 roku temu, kojarzyłem markę głównie z tanimi arabskimi klonami Europy. Miałem nawet jednego za 60zl, nie pamiętam nazwy. Amir One natomiast zrobił na mnie takie wrażenie że jaciepierdole. Mukhallt tak samo (ale coś mnie w nim gryzło i sprzedałem). Marka oferuje świetna jakość w swojej cenie więc az szkoda jej nie eksplorowac. Możecie polecić coś od nich, ewentualnie macie coś ja sprzedaż/odlanie?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Koledzy mam dla was nie lada rarytas. Amouage Epic z 2014 roku. Mogę polać po 10zl/ml, do odlania max 20ml. Kto pierwszy ten lepszy, realizacja dopiero po długim weekendzie.
Można też dobrać:
-Bortnikoff Oud Monarch - 20,5zl/ml
-XJ Tony Iommi Monkey Special - 13,5zl/ml
Oczywiscie klasycznie 3zl za dekant a wysylka inpostem mini - 12zl/twoj kod nadania.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#conaklaciewariacie w ten wspaniały dzień? U mnie właśnie wleciało parę psików pięknego, ostrego, kadzidlanego Amouage Interlude
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na mój skromny stragan #perfumy :
Amouage Epic Man - 7zl/ml
Bortnikoff Oud Monarch - 20,5zl/ml
Xerjoff Tony Iommi Monkey Special - 13,5zl/ml
(co do kosztów dodatkowych to klasycznie, 3zl za dekant i 12zl za inposta minj)

Zaloguj się aby komentować
Podbijam swoją rozbiórkę Bortnikoffa Oud Monarch jeśli wczoraj by ktoś nie zauważył. Jak na ten moment zostało jeszcze 20ml. Dodam, że mam też kilka innych mocnych pozycji do odlania.
Link do rozbiórki:
https://www.hejto.pl/wpis/czolem-dzieki-uprzejmosci-jednego-ze-stalych-bywalcow-tagu-mam-okazje-nabyc-kole
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Czołem, dzięki uprzejmości jednego ze stałych bywalców tagu mam okazję nabyć kolejnego Bortka w fajnej cenie. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym się z wami nie podzielił
Bortnikoff Oud Monarch - 20,5zł/ml
Zapraszam, flakon zamówię jak znajdą się chetni na 30ml. Za dekant należy dopłacić 3zł, wysyłka InPostem mini za 12zł.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś na odlew skromne 2ml Ahojasa, Taif El Emarat T04 i T16? Ubytkowe flakony czy odlewki też mogą być, lubię miód no
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Na deser po śniadaniu zjadłem kilka plastrów ananaska, więc z oczywistych względów podczas dzisiejszego #conaklaciewariacie wleciał Creed Aventus. A u was jak tam?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Godzina 6:06, nikt mnie nie wyprzedzi w #conaklaciewariacie. U mnie dzisiaj rockowo i soczyście, już drugi dzień z rzedu - XJ Tony Iommi Monkey Special. Wczoraj babka z pracy spytała czy przyszedłem na⁎⁎⁎⁎ny do pracy bo czuć ode mnie alko xD a hejtowicze jak pachną w tą piękną sobótkę? #perfumy

Zaloguj się aby komentować
No hejka, co tam sie z toba dzieje? Skad to zwątpienie? Czujesz niedosyt po dojebanej rozbiórce Bortka od @saradonin_redux ? W takim razie ja też spróbuję podzielić się z wami czymś od Dimy. Może nie tak tanio jak on, ale kto by sie tym przejmował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bortnikoff Lao Oud - 24zł/ml
(nalezy tez doliczyc 3zl za dekant i 12zl za inposta mini)
Mam też do odlania inne sztosy zimowe takie jak XJ Tony Iommi (13,7/ml) oraz Amouage Epic (7/ml). Zapraszam serdecznie, jak zbierzemy 20ml to zamówię. Nie ma co sie pi⁎⁎⁎⁎lic w tancu, pach pach i wysyłam do was we wtorek.
#perfumy

@Lekofi Dla mnie każdy z oudow Bortka to przyjemniaczki mniam mniam, ale ja mam już chyba zrypany nos bo na codzień i Oud Damascena już nie robi na mnie wrazenia
Zaloguj się aby komentować