Chłop dzisiaj na nockę idzie. Uciekam z tego kołchozu wyszło inaczej niż było gadane.
#przegryw

Chłop dzisiaj na nockę idzie. Uciekam z tego kołchozu wyszło inaczej niż było gadane.
#przegryw
@Kind_xD Nie lubię przegrywów ale będę miły i opowiem Ci coś z mojego życia. Mam nadzieję że przeczytasz.
Zaloguj się aby komentować
Byłem dzisiaj już w tym januszeksie, dno i dziadostwo po całości ale mam na oku inną, lepszą pracę (wiem bo znajomy tam pracuje) i chciałbym tam spróbować a nie tu. Wiem już że to teraz to badziewie i długo na pewno nie popracuje a nie chcę aby mi tamto przeleciało koło nosa.
Czy po jednym dniu pracy mogę złożyć wypowiedzenie?
praca przegryw
@Kind_xD Jeśli masz taki zapis, to "jeden tydzień wypowiedzienia", czyli przymusowaj pracy, obowiązuje Cię, jeśli to Ty wypowiesz umowę.
Jeśli nie chcą "porozumienia stron", to możesz tam przepracować ten tydzień, bo teoretycznie grozi Ci sprawa w sądzie, ale to napradę mało prawdopodobne. Co ciekawsze ---- praktyka jest taka, że pracodawca widząc postawę pracownika "nie chcę tu pracować" i tak woli dać mu wolne w czasie wypowiedzenia, żeby uniknąć ew.szkód. Jak pisałem, w swoim CV nie wspominaj o tej firmie.
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #blackpill
Wstyd mi dzisiaj było powiedzieć swój wzrost lekarzowi. Niestety manletyzm chłopa dopadł.
Zaloguj się aby komentować
25lat i nigdy za rękę
#przegryw #blackpill
Zaloguj się aby komentować
#przegryw
Chłop był dzisiaj już w trzecim kołchozie w sprawie pracy i dostał od razu pracę. Cały czas mam przeświadczenie że nie dam sobie rady.
Zaloguj się aby komentować
Zauważyłem ostatnio że jak dziewczyna jest z czadem, oskarkiem w związku to wstawia z nim zdjęcia na fb czy ig a jak jest z beciakiem to nie o zmianie statusu z "wolna" nie wspomnę. Wstydzą się swoich beciaków
#przegryw #blackpill
Zaloguj się aby komentować
Kolejna rozmowa i "odzwonimy". Jestem załamany że się do niczego nie nadaje nawet roboty w kołchozie za najniższą nie potrafię ogarnąć. Może nie potrafię rozmawiać na tych rozmowach, sam już nie wiem. Depresja, smutek, przygnębienie
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #praca
Jutro kolejna, druga rozmowa o pracę. Aby się udało i było dobrze
Zaloguj się aby komentować
#przegryw
Depresja chłopska bo siedzi na wsi a roboty brak. Jadę na kebsa i do biedry
Zaloguj się aby komentować
Jak odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego pan się zwolnił z poprzedniej pracy?"
Jakie dokumenty ze sobą zabrać?
Praca typu kołchoz.
#dyskusje
@Kind_xD Widzisz, na to pytanie poprawna politycznie jest tylko jedna odpowiedź (bajki o rozwoju i monotonii). To tak jakbyś szedł do innej pracy nie po podwyżkę i np. lepsze warunki pracy, rozwój itd. a tylko i wyłącznie po rozwój i w h⁎j niemonotonnych zadań (czytaj: brakowało mi ruchania w d⁎⁎e za tą samą stawkę).
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #blackpill #mokebe
Widzisz inzelu! Nawet taki chłopak jak on znalazł miłość inzelu a ty tylko się użalasz inzelu!
Wyjdź z piwnicy inzelu i może do ciebie uśmiechnie się szczęście!

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
Właśnie zadzwoniła do mnie pani i jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną w następnym tygodniu :) Trzymajcie kciuki aby się udało
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja
Dziś mija tydzień bezrobocia.
Źle się z tym czuję taki niepotrzebny jak pasożyt.
Wysłałem wczoraj cv oczywiście zero odzewu
Zaloguj się aby komentować
Chłop dziś pierwszy raz był w MacDonaldzie i kupił sobie coś do zjedzenia w piwnicy. Nie było źle, szybko i mało ludzi bo rano byłem.
#przegryw #blackpill
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ehhh
#przegryw #blackpill
Zaloguj się aby komentować
Jak cos to jestem, ehhh
Zaloguj się aby komentować