Jestem w trakcie oglądania tego serialu, każdy sezon zaskakuje mnie. Polecam.


Jestem w trakcie oglądania tego serialu, każdy sezon zaskakuje mnie. Polecam.

Zaloguj się aby komentować
Walentynki niedługo, A Wy co będziecie jeść?

Zaloguj się aby komentować
Ej, a takie koteły też dostaną pioruny?
Bo to nadal koteły c'nie

Zaloguj się aby komentować
Obiad przygotowany do pracy. Używki do pracy również przygotowane. Czyli można do pracy jechać i podnosić PKB Niderlandów, jednocześnie zarabiając na obiad i używki
Obrazek niezwiązany... No może trochę

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chętnie przygarnę pioruny, pojedynczo i grupowo;)
Zaloguj się aby komentować
Czy na początku lutego wybiera się ktoś do Gentu w Belgii na imprezkę?
Zaloguj się aby komentować
Czy dużo mamy lambadziar z niską samooceną i problemami ze zdrowiem psychicznym? Chętnie poznam
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tylko te noce bez Rumuna będą dziwne
Zaloguj się aby komentować
Wpis testowy nr 2
Zaloguj się aby komentować
Dziwnie jest...
Zaloguj się aby komentować