Ech kurła jednak Santos. Niby człowiek wiedział a się trochę łudził. No nic czekamy aż parodysta odpadnie w eliminacjach i sami do Piotrka przyjdą na kolanach
#mecz #reprezentacja
Ech kurła jednak Santos. Niby człowiek wiedział a się trochę łudził. No nic czekamy aż parodysta odpadnie w eliminacjach i sami do Piotrka przyjdą na kolanach
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że to Fernando Santos jutro pojawi się na konferencji dotyczącej ogłoszenia nowego selekcjonera.
Prezes Czarek Kulesza wrzucił zdjęcie z Portugalczykiem
link https://twitter.com/czarek_kulesza/status/1617579527839928321?s=46&t=J-9mCOQJj63kfCm-vhX92w
#mecz #hejtosport #reprezentacja #wiadomoscipolska #sport
Fernando Santos już po pierwszym rozchodniaczku u podlaskiego discopolowca
https://twitter.com/Czarek_Kulesza/status/1617579527839928321
#reprezentacja #mecz #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
[PILNE] POTRTUGALCZYK FERNANDO SANTOS NOWYM TRENEREM REPREZENTACJI POLSKI.
#reprezentacja #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Już jutro:
Dzień dobry panie Santos, Szymon Jadczak sportowe fakty. Jak wszyscy wiemy, był pan zamieszany w poważną aferę podatkową. Czy zamierza pan kontynuować ten niecny proceder również w Polsce?
#heheszki #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #pilkanozna #reprezentacja #memy

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
To już pewne - FERNANDO SANTOS ZOSTANIE JUTRO OGŁOSZONY JAKO NOWY TRENER MIEDZI LEGNICA
#pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja


Zaloguj się aby komentować
Fernando Santos to dobry wybór. Niespodziewany, ale dobry, nawet lepszy niż Bento i Petkovic.
Niezłe wyniki z Grecją, z Portugalią coś tam wygrał. Styl niekoniecznie będzie porywał, ale na pewno nie będzie tak jak za Michniewicza.
Zapowiada się nieźle, w końcu do szatni wchodzi ktoś kto będzie mieć autorytet. Będzie dobrze.
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
O técnico Santos é inocente. A promotoria não apresentou nenhuma acusação contra ele. O treinador é credível, por favor, ouça Hejt Park, onde ele foi convidado. Ele explicou tudo lá lindamente.
#mecz #reprezentacja #heheszki #pdk
Zaloguj się aby komentować
Ktoś się po discopolowcu spodziewał, że wybierze "najlepszego" a nie CzesiaV2? XD
Santos bedzie pierwszym w historii selekcjonerem reprezentacji Polski, ktory nigdy nie zostanie zwolniony
On po prostu umrze
Brutal but true
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kiedy media zadzwonią do Olisadebe zapytać się, jak się pracowało z Santosem
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
To juz pewne, to Fernando Santos zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski
#pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Fernando Sanots wylądował dzisiejszego poranka na lotnisku Chopina.
Przyleciał chłop zobaczyć kolumnę Zygmunta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz #reprezentacja
fot. Kacper Sosnowski Sport.pl

Zaloguj się aby komentować
Fernando Santos w Warszawie
https://twitter.com/Kacpo24/status/1617504230872420353
#pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj swoje 26 urodziny obchodzi
Karol Świderski!
Oby przyszły sezon był przełomowy w jego karierze, co spowoduje transfer do solidnego, europejskiego klubu. I wiadomo bez kontuzji!
https://youtu.be/WfQdENHjOlA - Ekstraklasowe bramki
#mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Pewną ciekawostką może być, że prawdopodobnie selekcjonerem nie zostanie ani Paulo Bento ani Vladimir Petkovic. Ogólnie - czuję się jak wtedy gdy JE Zbigniew Boniek miał zaprezentować Sousę, a gdyby jego agent się nie wysprzęglił z relacją na Instagramie to nie wiedzielibyśmy do momentu ogłoszenia.
Wśród realnych kandydatów pojawił się także Fernando Santos, ale... Cholera czuję że możemy być konkretnie zaskoczeni już jutro na konferencji.
Wszystkie media zagraniczne milczą na ten temat. Polskie puściły tylko hasło 'Bento', choć mogą być dobrze poinformowani - przecież puściło to TVP Sport, a obecny PZPN lubi się z pisem.
Nie wiem. Cholera, nie mam pojęcia.
#mecz #reprezentacja
@fxd nie wiem co się jutro wydarzy, ale chyba gorzej już być nie może. W Reprezentacji dzisiaj nie działa nic, od gry do atmosfery. Mam nadzieję, że Kulesza odstawił swoje osobiste preferencje i wybrał mądrze. Choć to tylko nadzieja... ciekawe czy po latach zmieni budowę swojego otoczenia dla dobra Reprezentacji.
Zaloguj się aby komentować
Kto według hejtowskich ekspertów zostanie nowym selekcjonerem?
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
We wtorek Poznamy nowego selekcjonera #reprezentacja #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować