18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dziś w MAKE #ladnapani GREAT AGAIN świat telewizji. Pani Monika Sawka prezenterka znana głównie z serwisów informacyjnych Polsatu i TVP. Poza transmisjami sportowymi nie oglądam telewizji i gdyby nie to, że muszę czasami zerknąć na zapisy różnych programów telewizyjnych w pracy, to nie wiedziałbym kto to jest. W każdym razie zrobiłem małe szperanie i pani Monika lubi The Beatles za co ogromny plus
#telewizja



Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dziś w MAKE #ladnapani GREAT AGAIN osoba, która dla wielu jest pewnie anonimowa i nie zapewni mi wielu piorunów. Mianowicie Marcelina Słomian, znana pewnie jedynie słuchaczom Radia Nowy Świat w którym przez kilka prowadziła swoje audycje autorskie, a niedawno odeszła z redakcji, by poświęcić się prowadzeniu podcastów. Pani Marcelina nie jest, brzydko mówiąc, w moim typie jednak kilka dni temu wstawiła tak ładne zdjęcie na którym jest bez makijażu, że zmiękły mi kolana. Zresztą dla mnie kobiety zawsze najładniej wyglądają "bez niczego" na twarzy. Pani Marcelina na tej focie wygląda pięknie i tę właśnie fotkę, oraz kilka innych, prezentuję.
Myślę, że może być też #muzyka i #radio



@WatluszPierwszy to taki wątek, gdzie wszyscy się do ciebie przypieprzają, więc i ja pójdę w tym kierunku...
trochę to dziwnie wszystko brzmi jak piszesz, że ładna pani, ale nie w twoim typie, a potem, że słuchałeś ją dla jej głosu.. trochę zalatuje takim pryszczatym wzdychaniem do ładnej koleżanki...
@ten_kapuczino ja po prostu lubię fajne głosy. Jeśli Cię to uspokoi, to z tego samego powodu słucham np. audycji Marka Niedźwieckiego. Muzycznie nic tam dla mnie nie ma, ale ten głos, to jest bajka. Kiedyś w Trojce były audycje Jerzego Kordowicza, nie wiem czy nadal są, i facet miał taki głos, że szczęka mi opadała i słuchałem jak zaczarowany. Ponadto miałem trochę taki pomysł, by wrzucać ładne panie z lekko spermiarskimi opisami, ale nie do przesady ale by przy okazji było też coś o nich, o ich pasjach, osiągnięciach itp. a nie tylko o wyglądzie.
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna