Zaloguj się aby komentować
Do pełna i do Suwałk!
(Po c⁎⁎j się tłumaczyć)
#kononowicz #mexicano #soplicowaksiezniczka

Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney Piękna ballada o kieleckiej arkadii prosto od bliżynioka https://streamable.com/hveg2a
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney Krótka historia samorządów Końskich, Stąporkowa i Skarżyska-Kamiennej https://streamable.com/6mpq7e
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney ale się Barnej zagotował, że Bagieta pomylił go z WSW xD
Zaloguj się aby komentować
#majorsuchodolski #szkolna17 #kononowicz #gif

Zaloguj się aby komentować
o, to smalec jest!
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O co chodzi z tym, że jedna z osób z uniwersum waliła konia dla kolegi na koloniach i ta sama osoba miała później nietypowe relacje z transwestytami i prostytutkami mimo iż miała żonę. O kogo chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz
Teraz nie pamiętam gdzie dokładnie, ale te dwie kochanki suaffka (pielęgniarki z podlasia) miały lub dalej mają konto na zbiornik.com, lub datezone (bo teraz nie pamiętam gdzie) i przyjmują klientów za $. Jeśli kiedyś znajdę link do profili, to na pewno się podzielę.
Teraz wyobraźcie sobie co trzeba mieć w głowie, żeby spotkać się z tak obleśnymi transami? Jestem tolerancyjny i nie mam nic przeciwko osobom trans, zwłaszcza jak starają się przynajmniej dbać po prostu o schludny wygląd, ale umawiać się z ludźmi, którzy są obrazą dla trans społeczności, którzy w gębie mają brązowy śmietnik, zamiast zębów, którzy wyglądają gorzej niż Trevor Philips w sukience, o których mówi się, że są nosicielami wirusa HIV to naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie i już nawet przegrywy mają więcej szacunku do siebie. Zwłaszcza, że w tym przypadku trzeba jeszcze zapłacić. Ciekawe czy sławek dawał im d⁎⁎y za frajer, czy też płacił za przebolcowanie.
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
Dzien dobry nibembenki.
Zamulam na łoceanie w robocie i od prawie 3 tyg jestem bez neta, przytoczy ktos w skrocie czemu i jak, motylcio wrocil do zonki na szkolna? Cos ciekawego sie wydarzylo?
Niestety kontrakt 3 msc z zycia wyjmuje a teskno mi za tymi łajzami
Dziekuje
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pies aron wypomina Geremkowi że jest pijakiem xD pięknie odpalony arongutan
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry państwu, dziś mamy niedziele. Niedziela, niedziela, niedziela smętna dla mnie, niedziela smętna dla mnie. Niewesoła, nie radosna, nie radosna, tak, ta niedziela…
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz ARBAJT ARBAJT https://www.youtube.com/watch?v=wihS873JnMY
Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/8fcY1oyPNUs #kononowicz #barney
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słuchaj p⁎⁎do szukaj sobie k⁎⁎wa prawników
JA NIE RUCHAM K⁎⁎WA NIE RUCHAM K⁎⁎WA
W BERLINIE JESTEM JUŻ POJUTRZE JA CI DAM KATEDRE
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować