Zdjęcie w tle

natalia_nowak_pastor

Kompan
  • 20wpisy
  • 2komentarzy

Zaloguj się aby komentować

Nie no az tak to nie jest zdrowy i normalny, jest tak zdrowy i normalny gdzie mu to owocuje a jak ma zaszkodzic to typowo nowakowa strategia ze sie nie nadaje sie

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Moje ukochana… przyjaciółka, z która często robię kompot… na golasa zadała mi ostatnio nietypowe pytacie. Czy można zostać panią prawnik, gdy ma się niepełne podstawowe? Ktoś wie? #kononowicz

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Cykl życia peta tagowego z Wykopu (zazwyczaj trwa kilkanaście lat lub nawet dłużej):


  1. Brak kolegów przez bycie nietypowym

  2. Brak pracy

  3. Brak kobiety

  4. Narastające zaburzenia psychiczne = branie leków

  5. Założenie konta na Wykopie, dołączenie do grupy lateksów/petów/przegrywów

  6. Finalnie zrobienie z siebie breloczka/stałe zamknięcie w psychiatryku


#kononowicz

afed80e9-cb0f-4ee7-8b3d-78b920eedd8e

Zaloguj się aby komentować

Jak patrzę na tych petów z Wykopu, co mają problem z wysłowieniem się i głos jakby nigdy nie przeszli mutacji, to aż mnie skręca. Co za przegrywy życiowe.


Jak ktokolwiek z nich przedstawi twarde dowody, że chociaż raz w życiu używał seksu z kobietą, to obiecuję pojechać do Knura i pocałować go w niemytą d⁎⁎ę. Chociaż w sumie to mogę obiecać, że rozdam Wam po milion euro, bo jak mówił ich idol „doWody do można wskoczyć”


Bóg to ich chyba dla jaj stworzył albo był wtedy na kacu.


#kononowicz

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Jakbyście kiedyś byli w Białorusiostoku i chciałaby się Wam szczać, to zawsze można za darmo podjechać na Rumiankową i oddać mocz na drzwi Rafała. To jest taka lokalna, świeża tradycja, ale przyjezdni też mogą to zrobić. #kononowicz

Jadę. Biorę do bagażnika milion dolarów na odszkodowanie i całą drogę będę się nawadniał. Milion USD+500 PLN na mandat może to tanio nie jest, ale rozrywka musi kosztować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Dziwnie bawi się Śmietanowa Ekipa. Pamiętacie intra z widzami na kanale Nowaków… znaczy się Kononowicza? Jeśli dobrze kojarzę, to przynajmniej raz pojawiło się tam dziecko. To jednak dopiero początek. Dzieci bez zgody rodziców były nagrywane przez menela Andrzejewskiego i także przez Rafała Kosno. Ten drugi był wyraźnie podniecony spotkaną na ulicy 14-letnią dziewczynką. Dla mnie obrzydliwe towarzystwo.


#kononowicz

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Kamery hotelu uchwyciły takie coś. Ktoś wie co to może być? Niektórzy twierdzą, że to fejk, bo takie bydlę nie może istniej w naturze, ale są też tacy co mówią, że to efekt jakiś nietypowych eksperymentów. Zapraszam do dyskusji.


#kononowicz #dziwactwa #kosmici #bekazgrubasow

c40b4404-3d50-4b3e-a2ed-f6b9c2cef062

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

O co chodzi z tym, że jedna z osób z uniwersum waliła konia dla kolegi na koloniach i ta sama osoba miała później nietypowe relacje z transwestytami i prostytutkami mimo iż miała żonę. O kogo chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz

@natalia_nowak_pastor nie tylko z obrzydliwymi transami, ale komendant obozu dla meneli z Niemiec wrzucił nagranie z telefonu majora, jak Sławomir Nowak z Wsi Krzyżowa przebywa w samochodzie z prostytutką Asia Basia (która pisze, że ubóstwia anal) i mówi, że wracają z obiadu z żoną.

Teraz nie pamiętam gdzie dokładnie, ale te dwie kochanki suaffka (pielęgniarki z podlasia) miały lub dalej mają konto na zbiornik.com, lub datezone (bo teraz nie pamiętam gdzie) i przyjmują klientów za $. Jeśli kiedyś znajdę link do profili, to na pewno się podzielę.

Teraz wyobraźcie sobie co trzeba mieć w głowie, żeby spotkać się z tak obleśnymi transami? Jestem tolerancyjny i nie mam nic przeciwko osobom trans, zwłaszcza jak starają się przynajmniej dbać po prostu o schludny wygląd, ale umawiać się z ludźmi, którzy są obrazą dla trans społeczności, którzy w gębie mają brązowy śmietnik, zamiast zębów, którzy wyglądają gorzej niż Trevor Philips w sukience, o których mówi się, że są nosicielami wirusa HIV to naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie i już nawet przegrywy mają więcej szacunku do siebie. Zwłaszcza, że w tym przypadku trzeba jeszcze zapłacić. Ciekawe czy sławek dawał im d⁎⁎y za frajer, czy też płacił za przebolcowanie.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Wczoraj mi się nudziło. Wysłałem kilka donejtów na lajcie Ola. Wyszło łącznie 18 złotych. Niby mało, ale niektórzy mają taki budżet na cały dzień jedzenia, a więc muszą jeść stary i najtańszy pasztet, który powstaje z najgorszych odpadów mechanicznie oddzielonych od kości świń i kur. Do tego dochodzi czerstwa bułka i tani wyrób ketchupo-podobny, który co prawda smakuje jak gówno, ale za to zabija smród pasztetowej. XD


#kononowicz

@Przemo88 Skośno to robi bo ma takie ideały a nie którzy jedzą dość parszywą żywność z musu chociaż Zielony lekko przecwelony wypełnia jedną i drugą formę. Jego pseudo eko przekonania kierują go ku jajencznej śmierci no i pewnie kasą nie sra

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować