Opowiada, że sam kiedyś je widział i dostał objawienia św. dzbana z Choroszczy przez co przewidział przybycie jeźdźców kałpokalipsy na wueskach z Bliżyna. Ogólnie antychrust i koniec świata, bo balony latajo.
Szanuję Profesora Tomasza za to, że nigdy się nie sprzedał psychicznym krwiopijcom szkolnej 17. Mimo, że chlor i że mu nie raz leciało z nosa to jednak trzymał fason i starał się przychodzić do knura i rozmawiać oraz przebywać z nim jak człowiek z człowiekiem, racząc tym co kocha czyli poezją, swoimi wierszami i rozmowami o dawnych czasach oraz że potem po nastawieniu przeciw niemu przez gnide 207 knura oraz szczura nie żywił do nich urazy tylko odszedł w ciszy.
Nie dał się również zrobić z siebie pacyny przez hienę cmentarną niemca do wygłaszania jego chorych manifestów politycznych.
@RzecznikHejto nie nazywaj go chlorem... można np alkoholik, ale prawda jest taka, że jak już pewnie wszyscy zauważyli, jest wrażliwym człowiekiem. Popadł w alkoholizm, ale to właśnie takie osoby jak on zasługują na podanie ręki i ktoś mu ją podał umieszczając w ośrodku gdzie ma opiekę i ma się dobrze.
@HansZimmering Absolutnie nie miałem zamiaru go w jakiś sposób źle nazwać. W mojej opinii chlor to delikatniejsze określenie niż alkoholik. Mówiąc chlor mam na myśli człowieka, który lubi sobie chlapnąć kieliszek to tu to tam, chodzi lekko cyknięty ale nie na⁎⁎⁎⁎ny, nie przewraca się po chodnikach i nie śpi po przystankach.
#kononowicz #barney Najnowsze przemyślenia bliżynioka do porannej kawusi:
K⁎⁎wa, dlaczego przez przejście dla pieszych najdłużej przechodzą brzydkie kobiety - ładne tak szybko przemykają, a te brzydkie to k⁎⁎wa tak lezą i lezą
Dla niego każdy dzień jest dobry żeby odpocząć od tego wszystkiego w jakiś sposób. Dzisiaj dzień szczególny bo może dozna ataku melancholii po swoich nie udanych miłościach i z rozpaczy zanurkuje strusim dziobem do woreczka z fufu.
Najnowszy filmik ameby w sumie fajnie wygląda, oczywiście nie to co on duka tym przećpanym ryjem tylko sam obraz i jego kompozycja.
Ciepłe, nastrojowe i lekko skupione światło skierowane nie w jajca czy w sufit czy w gówno tylko odpowiednio na amebe na tle dębowych drzwi. Do tego kabalistyczna tapeta ścienna przywieziona z wilkowa i staroprlowski włącznik światła wysmarowany gównem chłopskim. Całości dopełnia turkusowa winieta, która powstała w wyniku przebijającego się do przedniej kamery podświetlenia ekranu i która nadaje całości lekki efekt tajemniczości jaki się ma przed ślepiami po 3 dniach walenia nitro z wora.
Kamery hotelu uchwyciły takie coś. Ktoś wie co to może być? Niektórzy twierdzą, że to fejk, bo takie bydlę nie może istniej w naturze, ale są też tacy co mówią, że to efekt jakiś nietypowych eksperymentów. Zapraszam do dyskusji.
@natalia_nowak_pastor wyglada jak pewien zlodziej z krzyzowej, ktory zupelnie przypadkiem nazywa sie tak jak inny zlodziej, tylko troche bardziej znany.
Jak to mawia Pan Olgierdano "im wystarczy dać mówić" i kolejny raz zielony nieudacznik życiowy się wygadał, że kanał górskiej kurewki i multi konta CosDnonie służą do pomagania tylko jest typowym show do robienia kasy oby tylko Geremek ogarnął jeszcze sprawę z podsłuchem bo trzeba tych nieudaczników wysłać do pierdelka a później do uczciwej roboty do której w sumie się nie nadają
@nagrywano-jak-matke-sPOpielano robił z siebie debila? Robil. Zgadzal sie na to? Zgadzal. Wiec za co sprawa niby? Tam nigdy nie bedzie sprawy teraz tylko naiwniacy w to wierzą
Bibarney cały w skowronkach ponieważ jego miłość Kasia Siewierska w końcu się do niego odezwała xD
Wczoraj na niej psy wieszał i obrażał, bo (oczywiście tego wprost nie powie) daje ona wąchać kłaka z cipy jego bratu a dla jego nawet bąka nie puści przez co Bibarney cierpi okrutnie sercem bolesnym z zazdrości.
Jednak Kasia dobrodusznie wysłała Bibarneyowi dwa swoje ekhem lajty ( ͡~ ͜ʖ ͡°) , żeby sobie obejrzał jak fasadowa Elżunia będzie już spać. Dzięki temu konar zapłonął na nowo, uczucie w sercu znów rozgorzało a w głowie zaczęły śpiewać wróbelki i wiewiórki.
Bibarney zalany zupą buzujących hormonów serdecznie i czule przeprasza Kasię za swoje zachowanie i brzydkie słowa w jej kierunku, zapowiada, że pofarbuje łeb i brodę na czarno, zapuści długie włosy i wąsa i znów będzie piękny i młody. Będzie jeździł zagrzybionym busem i będzie na nowo odkrywać świat.
@antagonista zajmujemy sie relokacja statkow, jestem w serwisie technicznym ale robie od popsutej pompy po wachte na mostku zaleznie co za zlom prowadzimy
Ależ ten niesforny major przysparza problemów górskiej łajzie. A Zalewski niestety w robocie więc nie może szybciutko przekrzyczec nieposłusznego ćpuna. Cała narracja o spokojnym panu Krzysztofie i raju rozpada się. Z głupim majorem to jest chociaż o tyle dobrze, że to co nagra to wrzuca.