Biaaałe buteleczki, będą przypominać ciebie mi…
mleczko bombaskie jak ziemia płaskie, ooo choooleeraa, o cholera, o cholera!
#przegryw #majorsuchodolski #suchodolski #szkolna17 #kononowicz

Biaaałe buteleczki, będą przypominać ciebie mi…
mleczko bombaskie jak ziemia płaskie, ooo choooleeraa, o cholera, o cholera!
#przegryw #majorsuchodolski #suchodolski #szkolna17 #kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Samochód (Audi A6) Sradka pokazany przez Zielonego. Materiał jeszcze nie spadł xD #kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Szczający ujcik hejcik xD #kononowicz #patostreamy

Zaloguj się aby komentować
Nowy serial Sekrety Szkolnej, paradokument z Kononem i Majorem. Zapraszam do oglqdania!
https://www.youtube.com/watch?v=3erFewwRxzE
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=QEvVXg_qs1Y
Nowy album hiphopowy w jakiś sposób i tu ten
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Autor Konopedii musiał oficjalnie przeprosić Pana Sławka i jego żonę. Kolejny w kolejce jest Łukasz Wójcik, który dodatkowo zapłaci spore odszkodowanie i będzie miał zakaz prowadzenia kanału na YouTube. #kononowicz #patostreamy
Zaloguj się aby komentować
Hej ostatnio nie śledziłem szkolnej sie od szkolnej ktość streści czy coś sie działo od czasu słynnej rozprawy z ekodiselem z źle wypaloną płytką cd na pewnego youtubera? #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Rudy oblech nawet włosy pomalował na blond żeby nikt go nie rozpoznał
#Kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Musi się srogo dziać za kulisami skoro wielki władca marionetek postanowił ruszyć swoje wysuszone stresem dupsko do siedziby swojej firmy nagraniowej i odwiedzić głównego aktora. Ładnie mu służy bycie ceo wielkim, wygląda jak niedożywiony bej, stylówka w sumie też jak u bezdomnego, oczywiście okraszona gimbusiarską czapeczką. #kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Sławek był u Krzyśka. Jeździł sobie po Białymstoku, poszedł zjeść do Zodiaka. Gdzie był wtedy Olgierdano i reszta ekipy, co miała go bić? Obsrani w domu siedzieli. Olgierdano nie wiedząc co zrobić i od nadmiaru alkoholu we krwi to nasikał na drzwi, ale swoje xD #kononowicz #patostreamy

Zaloguj się aby komentować
#kononowicz czy kogoś jeszcze, oprócz Barneja tak sponiewierała w tym tygodniu klątwaWarmjańska ?
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
16-17.03.2023
Odcinka na Mokotowie
Dzieńdobry*3, klasa pracująca miała swoje zajęcia które zabrały za dużo czasu na podsumowanie bieżące, ale nie ma dramatu bo udało się uzyskać konkretniejszy obraz - ale do rzeczy:
1. Jeszcze w środę 15.03 wieczorem Barnej poukrywał wszystkie filmy na kanale oraz posty na społeczności, co jest typową konsekwencją w działaniu chłopecka, który na lajcie zapowiadał wrzucenie wieczorem filmu z rozliczeniem zbiórki. Rzeczony film pojawia się na kanale w czwartek rano - Mokotowski Git przemawia tym charakterystycznym niskim, cierpiętniczym i przytłumionym głosem męczennika, wymienia nicki donatorów skarbonki, po czym oświadcza że ze względu na zaistniałą sytuację zmuszony jest zamknąć zbiórkę na poziomie ok. 71% celu. Następnie biadoli, jak to atmosfera wokół niego zrobiła się nie do zniesienia i że musi na pewien czas zniknąć z internetu na czas nadchodzącej burzy - szacuje, że rok to minimalny czas jego odwyku od internetu, żaden tam tydzień czy miesiąc. Pod koniec snuje własne prognozy o cenach paliw, zarzeka się że jeżeli ropa spadnie do poziomu 6 zł to będzie jeździł, aż koła w Saabinie odpadną.
2. Stery w uniwersum oficjalnie przejmuje WSW, który regularnie odpala lajty z trasy - kursuje między Warszawą a Grójcem, Lublinem, Psarami i innymi stałymi jego destynacjami, więc umila sobie drogę smalltalkiem o wszystkim po letkiemu z czatem. Rozmowy mają temat wszelaki - WSW nawija o jedzeniu, o alkoholach, o pracy, o młodości w Bliżynie, o wojsku, o samochodach i motocyklach, o Barneju (który wg Piotrka zapędził się we własnej paranoi w kozi róg i nie wie już, kto jest po jego stronie, a kto przeciw), o Szkolnej (snuje własne teorie np. na przyczyny wyjazdu Suchodolskiego do Sędziszowa), czasem zamota soczystymi ku⁎⁎⁎mi w kierunku prowokujących go widzów i pokurwi na kler i pisowców - każdy znajdzie coś dla siebie.
3. W piątek 17.03 o świcie WSW melduje się w Sędziszowie - wrzuca film z migawkami z miasta od drogi wjazdowej przez lokalne Dino i Biedronkę po dom na Leśnej 13. Niedługo potem odpala lajta powrotnego do Warszawy - ogólnie podobny do poprzedniego, porusza podobne tematy co wczoraj - wspomina, że gdy stał na tej ul. Leśnej to widział się z panią wychodzącą wcześnie rano z domu pod nrem 17, twierdzi że obcinała go bardzo niemiłym wzrokiem. Po drodze nawija o wszystkim, ale warto wyróżnić śmieszkowanie o lokalnych osobach ze świętokrzyskiego o kałamarnicowato-ośmiornicowych ksywach. Zajeżdża do magazynu, pobiera towar i znowu rusza w trasę - standardowo, takie zwykłe rozmowy przy papierosie poprzetykane tu i tam kurwamaćjapierdolę. Część lajtów niestety spadła ze względu na radio puszczone w tle lub zostały skasowane przez samego WSW krótko po zakończeniu nadawania.
podsumowanie zbiórki u Barneja: https://youtu.be/s1zkjOyvLvg
Migawki z Sędziszowa u WSW: https://youtu.be/8zN_tQ88AFg
Zaloguj się aby komentować
Sławek mi w tajemnicy zdradził, że jak wracał do swojego ogromnego domu swoim nowym Porsche to gonił go jakiś typ na rowerze i krzyczał coś o ruchaniu mu matki xD typ nagle się zatrzymał i wyjął ptaka na skrzyżowaniu i oddał mocz xD tak kończą frustraci bez prawa jazdy xD alkohol, mocz i hejtowanie xD #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Czyli Sławek już nie jest właścicielem kanału Mleczny Człowiek? Czyli Mexicano już nie nagrywa? Czyli Mariola już w więzieniu? XD no nie mogę z wami widzowie xD Ujcik Hejcik twoje jest przegranko, a Nowaków wygranko xD #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
To nie Sławek tylko Marian.
Aż dziw że mlecznemu prorokowi się to nie skojarzyło z Mariankiem
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Nie wyobrażam sobie szczura w holandii znaczy wyobrażam gdzieś pod mostem katowanego przez innych meneli ale jedyna zagranica gdzie on może pojechać to szeroko pojęty bliski wschód albo azja gdzie wjebali by go do klatki i pokazywali jako dziwne stworzenie lub od razu pod tasak i do woka.
#kononowicz
@RzecznikHejto Wydaje mi się że po mimo jego mowy skandowanej i debilizmu to gdyby umiał czytać mniej jub lepiej to byłby sobie w stanie lepiej radzić. Chociaż miałem w pracy do czynienia z ludźmi z niepełnosprawnościami intelektualnymi i byli tysiące razy bardziej ogarnięci niż wojtuś a byli ubezwasnonionymi.
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney W ramach uzupełnienia - bliżyniok właśnie ukrył/usunął wszystkie filmy na kanale i posty na społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
15.03.2023
Środa na Mazurach
(wiem że wtorkowy wieczorny lajt Barneja czeka na opis, ale jeszcze nie doszedłem do siebie po wczorajszej końskiej dawce bliżyństwa)
Dzieńdobry*3, dzisiaj Mokotów i Ochota odpoczywają po wczorajszym bardzo intensywnym dniu, dlatego to krupskie podsumowanie będzie:
1. Jako pierwszy (i jedyny dzisiaj) odpala się Barnej z popołudniowym lajtem zza kółka - wg tytułu jedzie na szybki trip na Mazury w sobie znanym celu. Z początku nic nie zwiastuje ognia, jedynie trochę marudzi na nowe letnie Fuldy zmienione u Rybiego - po zmianie przestały trzymać zbieżność i trochę ściąga Saaba w lewo, dlatego Barnej uznał że musi je rozjeździć. Po oponach płynnie wchodzi barnejoza, odpala się na jakiś discord i złorzeczy tamtejszym użytkownikom od bidoków i dziadów je⁎⁎⁎⁎ch, którzy nagle dostali trochę pieniędzy i myślą, że Boga złapali za nogi, zaczyna wyjeżdżać z groźbami że jak pałka się przegnie, to łby pourywa i zmieli. Kurwi na cały świat, że nie jest czyimś klaunem który ich będzie rozśmieszał, nikt mu nie będzie wchodził z buciorami w rodzinę, że co niektórzy mają przejebane i że może nawet iść garować pod celę, taki jest groźny.
2. Kontynuuje rant na discordy - niczym Gomułka burczy, że jak ktoś podniesie rękę na niego albo jego rodzinę domagając się dymów, to mu tę rękę odrąbie. Na dokładkę ponoć dostał maila od syna szefa łódzkiej ośmiornicy, która ponoć przyjedzie do Warszawy wyjaśnić go - ale Git to żadna sześćdziesiona i nie będzie biegał na policję, tylko po mokotowsku upierdoli łby przy samych dupach, do tego ciśnie im od anonimowej ubecji i ormowców. Zarzeka się, że w ogóle nie wierzy w te maile, dlatego przez 40 minut toczy pianę z ryja na ten temat i skończy temat tak, że weźmie siekierę i nie będzie zmiłuj - bo wszystko po raz kolejny zaszło za daleko. W sobie znany sposób demaskuje Tadka Walecznego jako członka łódzkiej ośmiornicy, kurwi na niego i twierdzi, że może go w tej Łodzi odwiedzić i wyjaśnić po mokotowsku - pewnie dzięki nagraniom rozmów, mailom i screenshotom zewsząd, bo twierdzi że ma ich okazałe archiwum.
3. W ostatniej części lajta wraca stary szlagier pt. Wszystko Poszło Za Daleko - chłopecek wszystko sobie przemyślał, bo sytuacja jest tradycyjnie tragiczna i trzeba kończyć z tym internetem. Rzuca że to chyba jego ostatni lajt, ale on nie odpuści bo Elka zaczęła się bać. Dyszy wściekły że po wczoraj ma ochotę kogoś odjebać, bo jest sztywny i więzienia się nie boi, a w latach 90. takich frajerów wsysał jedną dziurką nosa i wypluwał drugą. Zapowiada wieczorne rozliczenie zbiórki i odcięcie się od internetu, ale przyjdzie czas że łby pospadają (w chwili gdy piszę te słowa jest godz. 22:15, a na kanale cisza) w imię walki z kurestwem i brakiem zasad joł.
Zaloguj się aby komentować
naćpany i na⁎⁎⁎⁎ny nitrocwel prowadzi transmisję na żywo i wyzywa się z widzami ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Gx
#kononowicz #gowno #benc
@AntyLateksowy upośledzony pedo narkoman inwalida o inteligencji muchy, który nie umie mówić ani pisać i wali pod siebie zawsze był gównem z gumą czy bez
ogląda się go tylko dlatego żeby się pośmiać jak mu ktoś j⁎⁎⁎ie albo narobi na głupi łeb a nie że jest fajny do tego stopnia, żeby mu pieniądze wpłacać
@AntyLateksowy pamiętam te gównotransmisje od czasów natalii i walenia knura z dyni i oczywiście, że były gównem jak sam nitrośmieć. On sam w kaszkiecie czy w obsranych dresach czy w wojskowym berecie zawsze był szumowiną nie wartą splunięcia a oglądało się tylko żeby się pośmiać z absurdów i głupoty jego czy knura - tak samo jak andrzejewskiego.
Gx
Zaloguj się aby komentować