Szanowne państwo. Kochani moi. Ma ktoś może filmik z Mexicanem który psznie je karkówkę na dachu i mówi że do góry nie polecę i odlatuje xD?
#kononowicz
Szanowne państwo. Kochani moi. Ma ktoś może filmik z Mexicanem który psznie je karkówkę na dachu i mówi że do góry nie polecę i odlatuje xD?
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Już dziadyga turbo fikołki odpierdala. Wszyscy źli tylko jego brat dobry, kochany, grzeczny ale i podatny na manipulacje. Kocha milicje i upaińców tylko jest po presją osób niebożych a wczoraj to z miłości do barneya chciał mu cukierkowy nóż w wesołą nerkę wsadzić. Tfu na dziada farmazona, kłamce, oszusta i krętacza.
benc
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
Dobrzy ludzie, czy wiecie gdzie mógłbym znaleźć zapisy streamów olgierdano? Chodzi o te po sprawie dla reportera (także ten live gdzie był zacny crossover z carrionerem)
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego Kononowicz jest taki gruby? Odpowiedź w tym filmie
https://www.youtube.com/watch?v=iLWpvw9Ial8
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Ja to uważam że Paweł > Piotr z Warszawy.
@RzecznikHejto #gownowpis #kononowicz #patologia #patostreamy #takaprawda
@Pimenista2 nie ma co porównywać, dwa całkiem inne typy człowieka. Barney prymityw, chłopecek i warchoł ale od kiedy go oglądam nawet 1/5 takiego czegoś nie odjebał jak wonsacz dzisiaj a co musiał robić w młodości to tylko można się domyślać. Barney miał racje, opowiadając jaki w rzeczywistości jest wąsaty i do czego jest zdolny.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Wąsaty cham wsw nieźle na⁎⁎⁎⁎ny na lajcie. Ojebał flaszkę wódki z gwinta, odlał się na chodnik, robi chlew i zaraz chyba j⁎⁎⁎ie w krzaki bo ledwo idzie xDDD
edycja: miał iść do domu ale jakoś go zawiało do żabki po dwie setki żołądkowej. On zaraz będzie leżeć na chodniku albo kimać na ławce xD
benc
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Ten drugi inwalida opiekun strusia się najebał ćwiartką piwa i tak drze ryja i pi⁎⁎⁎⁎li jak upośledzony aż struś się patrzy na niego z zażenowaniem xD
benc
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Dziadek gównodolski dzielnie walczy bezzębnymi dziąsłami z kanapką. W pewnym momencie myślałem, że kanapka już go pokona ale wepchał całą na siłę w otwór dziobowy i popił herbatką.
Gx
#kononowicz #benc

Zaloguj się aby komentować
Podobno szykuje się projekt ustawy o Zezowatej88 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klasycznie zachęcam do zawiadamiania stosownych organów (i to bynajmniej nie płciowych ani kościelnych) i pozdrawiam ministra Wójcika, ta osoba wie o kogo chodzi #kononowicz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No nie wytrzymie zara..... Miałem odsłuchać zaległego lajta a chłopecek z bliżyna znowu usunął kanał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
benc
#kononowicz #benc

Zaloguj się aby komentować
To niezłe kwiatki wychodzą przy okazji bitwy pod bliżynem XD
Pawełek zrobił Piotrusiowi prawo jazdy, już wspominał kiedyś o tym ale teraz znów o tym nawija w celu zadania wąsatemu wrogowi dotkliwych strat. Wychodzi na to, że Pawełek jako że są z Piotrusiem bliźniakami podał się na egzaminie za Piotra i zrobił za niego "dla niego" prawko XD Przecież to już prokuraturą śmierdzą takie wały.
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Spółdzielnia inwalidów ANSER prezentuje swój nowy nabytek czyli paralityk dziadek Wojtek w akcji XD
Nitrognida psznie ładuje cegły na taczke ogułem. Ledwo te cegły podnosi, musi się trzymać ściany żeby się nie przewrócić, szczudła mu się zaraz połamią i taczka go zabije XDDD
benc
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Dziadek gównodolski z powodu nitrodemencji pomylił balkon z ubikacją i psznie sra na balkonie.
benc
#kononowicz #benc

Zaloguj się aby komentować
I co myślicie szanowne Państwo o tym nowym lokatorze - Adamie?
Jak na moje oko to na pewno ciekawy starter pack, biorąc pod uwagę że mamy:
przeszłość alkoholową
tatuaż/e
własny środek komunikacji (rower)
pracowitość
najprawdopodobniej ukryty temperament (który się prędzej czy później uaktywni)
Adrian Żalno look
Oczywiście to wszystko nie zmienia faktu, że dopóki materiały ze szkolnej będą wychodziły spod bielskich łap, to i tak uświadczymy co najwyżej skrawek możliwości nowego lokatora. Tu by się przydało, aby zaczął nagrywać swoje filmy (tak jak np. chwilowo robił to "kubunia"), najlepiej bez jakichkolwiek pośredników.
Ale może też wyjść jak wyszło z geremkiem - gdzie okazało się że więcej dymu było spowodowanego samym pojawieniem się go, aniżeli byciem ciekawą postacią.
Zobaczymy.
#kononowicz

Jak Jezus zamieniał wodę w wino tak Marian zamienia diamenty i złoto w gówno więc lokator nie ważne jaki by był nie zostanie pokazany w pełnej krasie a samo życie z Kananowiczem wymaga ćpania albo chlania bo bez odurzenia nie da się z nim wytrzymać, a to z kolei oburza knura że ktoś zażywa środki oburzające i koło się zamyka
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie, gdzie podzialy sie wczorajsze wpisy olgierdano z jego kanalu na YT???
#kononowicz

Zaloguj się aby komentować
szczudlak wali w gaz na lajcie może będą jakieś dymy
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Trzech inwalidów na czele z nitro zmarszczlakiem (do tego jeden eksponujący swój rów co by kusić wojtka w jakiś sposób), wybrało się na przejażdżkę kolejką górską. Wszyscy z drewna jak zmarszczlak, ledwo i z ogromnym trudem wsiedli do wagonika i mało się nie poprzewracali jeden o drugiego XD
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Najnowszy odcinek Chłopaków z Choroszczy wjechał przeciętnie, jak to się mówi, na dzień dzisiejszy asz asz na gryla i tu ten
#kononowicz #chlopakizbarakow #trailerparkboys #heheszki
Zaloguj się aby komentować
nitroinwalida z bambusa naoliwił szczudła wódeczką bożą i psznie tańczy śpiewając w języku migowym dla małej Madzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować