@ZBOWiD Fakt, już mocno jebie gumą, taką fanatyczną, nie mogącą wytrzymać bez wspominania o Olo. Trzeba jednak jeszcze poczekać na kolejny krok który upewni nas, że to faktycznie kolejny lateksowy przychlast. Może się okazać że nie, ale szanse są małe.
@Rodezyjczyk Cholera wie, nie śledzę gościa, ale miał już wiele epizodów gdzie coś głupiego wrzucał i za chwilę wywalał. Stawiam, że tak samo było i tym razem.