#eurowizja
Tak nawiasem mówiąc uważam, że Izrael powinien zostać wypieprzony z konkursu tak samo jak Rosja i z dokładnie tych samych powodów.
Czemu tak się nie wydarzyło hm?
#eurowizja
Tak nawiasem mówiąc uważam, że Izrael powinien zostać wypieprzony z konkursu tak samo jak Rosja i z dokładnie tych samych powodów.
Czemu tak się nie wydarzyło hm?
Zaloguj się aby komentować
W występie Luny bardzo nie podoba mi się choreografia, jest jakaś taka bez polotu. A przecież szachy w przeszłości dostarczały artystom tylu ciekawych pomysłów:
https://m.youtube.com/watch?v=ADcEI84wMX0
#eurowizja
@Quassar Nie, za bilardem nigdy nie przepadałem. Uwielbiałem za to obydwie Diuny, Sabre Team, Prince of Persia, Lotusa II, Teenagenta, Silkworma, Settlersów, Panga, Gunshipa 2000, Jungle Strike, Desert Strike, Lemmings, Worms, Mega-Lo-Manię, Rampart, Rolling Ronny, Rodland, Thromulus (kapitalne to było, najlepsza planszówka ever!), Eye of the Beholder II, Another World, Furry of the Furries… nigdy nie nauczyłem się grać w Hired Guns ani Transarcticę.
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Kim jest ten emeryt
Zaloguj się aby komentować
Jak dla mnie #chorwacja jest kozakiem. Rytmy rammsteina. Fajna piosenka.
Serbia fajny kamulec miała.
Irlandia za pojebanie ich.
Finlandia - za ich odwieczne pojebanie na eurowizji xD
Ukraina niet, chociaż dobra nuta... ale na jedno kopyto u nich. Przypomina mi utwór z 2022r.
#eurowizja
W zeszłym roku Niemcy wystawili Rammstein v2 i chyba skończyli ostatni.
Serbia zajdzie wysoko.
Irlandia zbyt dziwna, zwłaszcza jak na nią. Nie wróżę sukcesu.
Finlandia też na pewno wejdzie, bo jest Finlandia i każdy ja lubi
Ukraina się trochę ludziom już przejadła, poza tym dostali na Eurowizji dość głaskania po głowie
Zaloguj się aby komentować
Błagam niech wymyślą coś innego niż głosowanie przez sms....
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Teraz pora na głosowanie, na Polskę z Polski głosować nie można, i zapewne za pół godziny-godzinę będziemy wiedzieli, kto z pierwszego półfinału dostał się do finału.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Ej tak serio to nie wiem czemu tak wszyscy wsiedli na Lunę, myślę że było całkiem spoko i powinna wejść. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #luksemburg
Kolejne generyczne gówno xd
Trzeba jednak przyznać, że wokalistka to zdrowa jest
Zaloguj się aby komentować
Luksemburg przypomina mi solo, tylko, że dużo lepsze
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Luksemburg miał według Orzecha 31-letnią przerwę w uczestnictwie w konkursie Eurowizji.
Jest pani z długimi warkoczami, śpiewająca to, co zwykle śpiewa Francja połączone z Maltą. I nawiązuje jakoś dziwnie do słynnego "Fuego".
Dołącza też do sekcji "panie szczujące d⁎⁎ą".
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
luksemburg nas rozjebie, mówię wam
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #portugalia
- To co w tym roku śpiewamy na Eurowizji? Podobno ludziom się przejadły smutne piosenki.
- A co jeśli dodamy do tego techno bit?
- Masz awans sk⁎⁎⁎⁎synu
Zaloguj się aby komentować
Portugalia często grzeje serduszko w dobry sposób. Piosenka śpiewana po portugalsku, technicznie bardzo dobrze. Ale jakoś tak nie pasuje mi do Portugalii. Bardziej do bałkanów.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
No pani z Portugalii potrafi śpiewać
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Mam flashbacki z jakiegoś Euro Dance. Przyjemne, ale raczej bez szans na wysokie miejsce #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #australia
Nieironicznie fajne i przyjemne
Zaloguj się aby komentować
Lata 90. wróciły do Eurowizji za sprawą Australii. To już kolejna taka piosenka z ich strony. Jest miło i uroczo, nawet trochę wpada do ucha. Czy ma szansę na wygraną? No raczej nie. Ale fajnie, że są.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uprzedzając pytania, Australia bierze udział w konkursie Eurowizji, gdyż... po prostu lubią Eurowizję. I władze Eurowizji się zgodziły.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #azerbejdzan
- Mahmud, podobno w tej Europie to śpiewają tak. Myślisz że byś też potrafił?
-Potrzymaj mi kebab
Zaloguj się aby komentować