A i tak najbardziej podobają mi się prowadzące
#eurowizja
A i tak najbardziej podobają mi się prowadzące
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Petra to jest największą gwiazda Eurowizji, mam nadzieję, że będzie miała okazję ją jeszcze prowadzić w przyszłości.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Jako to, że jest czas, to chcę przypomnieć najlepszy - chce przypomnieć najlepiej poprowadzoną eurowizję (tak myślę):
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Kto waszym zdaniem zgarnie głosy widowni, która chciała orginalnie na Holandię w #eurowizja głosować?
Zaloguj się aby komentować
Co to k⁎⁎wa jest
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
W ramach bonusu na poczekanie są simsy z Abbą.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Twitter.com/Kucolog/status/1789388172943634862
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Co Waszym zdaniem wygra? Jakoś niestety nic mnie nie porwało w tym roku na miarę Maneskin czy zeszłorocznej czaczy(no może co nieco Estonia i nieco Ukraina, ale wygranej się nie spodziewam).
Jeśli miałbym obstawiać, to Szwajcaria (super wokal) albo Izrael(mimo wiadomych kontrowersji)? Moooze Chorwacja, ale wątpię.
A jakie Wasze typy?
Zaloguj się aby komentować
Nigdy nie nastawiam się na wygraną swoich faworytów, aaaale... obstawiam na podium Chorwację (zwycięży głosami publiczności), Szwajcarię i Włochy.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Z czymś mi się Grecja na #eurowizja kojarzyła i nie mogłem rozkminić. Już wiem!
Zaloguj się aby komentować
Grecja mnie zawiodła mocno na #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Na kogo głosowałeś/aś?
Z mojej strony prosty wybór, Chorwacja.
Zaloguj się aby komentować
Chorwacja, Niemcy, FInlandia i Ukraina (z powodu wojny). Moje typy
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja Conchita Wurst xD zgoliła brodę i założyła LaTeX!!!
Teraz w rytm disco lat 2010 będziemy musieli uprawiać Wundersex(Eurotrip), bo wywalili Holendrów.
Technika białe rękawiczki!!! Aauuuuuu!
Słabe, ale memiczne.
Zaloguj się aby komentować
Mam mieszane uczucia. Trochę nie pasuje tutaj, a z drugiej strony lubię stary eurodance xD Ale nie wiem czy w takim wydaniu.
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Assasin's Creed z Austrii połączony z eurodisco.
Jak się kupowało kasetę "NAJLEPSZE HITY KLUBOWE" na rynku, to ta piosenka już tam była.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Eurodance na #eurowizja czego chcieć więcej
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Żule w taxi, sasanki... Już go kiedyś widziałem, to francuski Iglesias.
Zaloguj się aby komentować
Francja od lat nas nie zaskakuje, wysyła takie "szansony" - typowe francuskie piosenki, gdzie śpiewa jedna osoba jakąś balladę, jest pianinko, jest francusko w opór. Brakuje bagietki, beretu i wieży Eiffela w tle.
No okej, piosenka ładna, ale nie chwyta za serce. Nie jest to "Voila".
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Francja w stylu naszego Ochmana sprzed 2 lat. Całkiem fajne, dobrze śpiewa.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować