Zaloguj się aby komentować
Diablo IV Otwarta beta 24-26 Marca dla wszystkich! Wszystkie platformy
Cena: ZA DARMO
#gry #diablo #diablo4 #darmowegry #hotshops

Zaloguj się aby komentować
Beta diablo 4 mnie nie zawiodła, gra mi się bardzo spodobała, i teraz czekam na premierę w czerwcu jeszcze bardziej. Decyzja o kupnie preorderu była bardzo dobra. Dobrze że jest jeszcze open beta to zarwe kolejny weekend
Zaloguj się aby komentować
#diablo #diablo4 miałby ktoś poratowac kodem do d4 beta?
Zaloguj się aby komentować
Ten kto wpadł w Blizzardzie na pomysł żeby moby skalowały się z naszym poziomem powinien pierdolnąć się w łeb. Szkielet hns czyli nasz progress, statystyki, to że każda nowa umiejętności sprawia że stajemy się potężniejsi, został wyrwany, przemielony i sprzedany na rzecz casualowości dla mas.
#diablo #diablo4 #hns #blizzard #gry
Zaloguj się aby komentować
#diablo4 #diablo #ps5 #xbox
k⁎⁎wa ledwie preorder beta a serwery juz wyjebane, ja pi⁎⁎⁎⁎le
Zaloguj się aby komentować
/tag/pokazpsaWszedl ktos do bety #diablo4 na #ps4 ??
Mi caly czas wisi "w kolejce" a juz grubo po 17;/
#pytanie #gry #diablo #playstation


Zaloguj się aby komentować
Ktoś może zbędnego kodu do bety nie posiada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diablo4 #diablo
@Jim_Morrison Czy kupują to nie wiem, ale widziałem, że sprzedają. Po 30-40 chodziły chyba. W każdym razie jest sposób na klucz do wczesnej bety.
Składasz preorder na d4 na konsole na Amazonie.
Czekasz 24h na klucz.
Anulujesz zamówienie. Kasę pobierają dopiero przy wysyłce, także nic to nie kosztuje.
Zaloguj się aby komentować
Diablo 4 szykuje Sue gra roku
A nie jakieś gowno jak Hades xd
#gry #diablo #diablo4 #pcmasterrace #konsole #ps5 #ps4
A PRZEGRYWY Z KONSOL BEDA PISAC ZE IM WYGODNIE NA PADZIE SIE GRA W DIABLO XDD
Zaloguj się aby komentować
#diablo czy by pobrać dzisiejsza betę na pc trzeba mieć kod czyb wystarczy mieć preorder i się zalgowac na bn?
Zaloguj się aby komentować
no to lecimy jutro z tematem, trzeba bedzie ogarnac wszystko wczesniej zeby przynerdowac caly weekend
#diablo #diablo4 #xbox #pc #ps5 #gry

Zaloguj się aby komentować
Skoro beta tuż tuż wbijajcie na serwer discord Diablo IV Polska
#diablo #diablo4 #diabloiv #blizzard #battlenet #diablo2 #diablo3
Zaloguj się aby komentować
Poszedł preorder na Diablo 4, jestem fanem i czekam niesamowicie na grę, a i wczesną betę chętnie sprawdzę. Z kim się widzimy na serwerach?
#diablo #diablo4 #gry #xbox #blizzard

Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le ale sie nahajpowalem na bete diablo 4, dawno tak na nic nie czekalem, ostatnio chyba na elden ring. w tym roku nic wiecej sie nie zapowiada bo mechy jakos mnie nie jaraja chociaz pewnie te nowe armored core od FROM i tak sprawdze.
hejciaki biora wczesniejszy weekend czy czekaja na zajebane serwery w ten otwarty?
#diablo #diablo4 #pc #ps5 #xbox
Zaloguj się aby komentować
Utworzyłem #discord Diablo IV Polska. Wieczorem usiądę i pokonfiguruje co umiem. Nazwa była wolna a potencjał na duży serwer jest. Chętnych do pomocy w poustawianiu wszystkiego poszukuje.
Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia i stworzenia ciekawej społeczności.
#gry #diablo #diablo4 #diablo2 #diablo3
Zaloguj się aby komentować
Jest jakaś możliwość zakupu w Polsce Diablo 4 w dolarach?
#diablo #diablo4 #gry #battlenet
Zaloguj się aby komentować
Wie ktoś kiedy i gdzie Blizz wyśle kody do wcześniejszej bety do diablo 4 dla osób które kupiły preorder?
#gry #diablo
@Tylko_Seweryn jesli chodzi o preordery jest taka 'drobna roznica' miedzy gownem ktorego nie widziales na oczy + ma ukryte recki do dnia premiery albo np nie sa dostepne wersje stare na konsole (jak w cyberpunku) a czyms co ma udokumentowany cykl developerski od 2 czy ilustam lat, co widzialo pierdyliard jutuberow, co zaraz ma open bete (a i tak chcesz kupic) etc etc
jak ktos siedzi w temacie d4 to widzial tone opinii na temat bety, jak dla mnie jedyne "ryzyko" d4 to takie ze pogram w nie np 100h zamiast nie wiem, 500h, czyli zadne, bo jak widze obecnie rynek gier to nawet za darmo nie chce mi sie odpalac tak z 90% tych gowien, a do diablo jest sentyment i nostalgia od d1 za dzieciaka.
Zaloguj się aby komentować
Witam
Juz w ten Piatek okolo 21:00 rusza kolejny sezon najlepszego moda do Diablo 2 czyli "Median XL".
Strona https://www.median-xl.com/
Forum i dokumentacja https://forum.median-xl.com/
Discord https://chat.median-xl.com/
Trailer poprzednich sezonow https://www.youtube.com/watch?v=oSso6IdmbrQ&t=1s
Mod jest bardzo rozbudowany, nowe skille, itemy, lokacje, uber bossy, interfejs, wyzszy poziom trudnosci i wiele innych.
Gram od wielu lat w kazdym sezonie i jako wielki fan hacknslash'y goraco polecam.
#rpg #diablo #gry
Zaloguj się aby komentować
Tutaj data Diablo 4 Beta.
17-19 Marzec wczesny dostęp.
24-26 Marzec otwarta beta.
#diablo #pcmasterrace #nintendoswitch #xbox #ps5

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować