Plan jest taki:
-
Ostatnie szlify
-
3...2...1
-
Pora na CS'a


Plan jest taki:
Ostatnie szlify
3...2...1
Pora na CS'a


Zaloguj się aby komentować
Bardzo brakuje mi aplikacji mobilnej. Treść kusi żeby oglądać hejto codziennie zamiast dziury w ziemi, ale lepiej to dziala w appce.
Płacę rogalami jeśli jakoś niedługo.
Zaloguj się aby komentować
Biauek siedzi i myśli teraz - wypuszczać te mityczne wykop 2.0 czy i tak już za późno?

Zaloguj się aby komentować
Wszyscy czekamy z niecierpliwością, myśle ze to mocno wpływnie na napływ użytkowników

Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór,
W związku z ciągłymi zapytaniami o aplikację Hejto, chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości - ONA ISTNIEJE
Wiele pytań pojawia się odnośnie tego "z czego utrzymuje się portal" - odpowiadamy: do dziś tak naprawdę z niczego, robiliśmy to całkowicie z zajawki, chcemy to zmienić i mieć możliwość w pełni "poświęcenia się" Hejto by docelowo móc stworzyć miejsce z masą użytkowników, bez natłoku reklam i z mnóstwem ciekawego contentu.
Aby to osiągnąć odpaliliśmy nasz Patronite ( https://patronite.pl/hejto ), jeśli ktoś z Was ma ochotę nas wesprzeć i mieć większy wpływ na rozwój Hejto to zapraszamy. Na zachętę przygotowaliśmy dla naszych patronów szereg gadżetów na poszczególnych progach: Hejto kubki, plakaty z astronautą itd.
Ponadto każdy z Patronów niezależnie od progu otrzymuje przy swoim nicku
Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście!
Zespół Hejto

Zaloguj się aby komentować
Apka Hejto powinna mieć ukrytą koparkę krypto. Ogromną koparę, co strasznie zamula telefon i odpala się tylko, jak ktoś uruchomi apkę wypok (. ❛ ᴗ ❛.)
Zaloguj się aby komentować
Cześć. Kiedy jakaś aplikacja mobilna będzie @hejto?
Zaloguj się aby komentować
Czy ma, lub może będzie miała w przyszłości ta strona swoją aplikację?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siemanko, ja takie pytanie mam czy pojawi się aplikacja mobilna dla hejto?
Zaloguj się aby komentować