Oj chyba będą podwyżki w biedrze od soboty albo coś mi się przewidziało. Były cenowowki mleka 3.2% za 3.99 a mleka 2% za 3.69 zł. Aż się za glowe złapałem . Przy kasie okazało się ze mleko kosztuje 20 groszy taniej . Obym się mylił ale raczej tak będzie
@gryzli Ostatnia podwyżka ceny mleka Mleczna Dolina (zarówno świeżego jak i UHT) była tuż po Wszystkich Świętych. Podnieśli z 3,49 zł do 3,69 zł. Lidl w tym samym momencie podniósł cenę identycznie.
No ale ceny mleka niebędącego marką własną sklepów odleciały za to jeszcze bardziej - "Łaciate" czy "Wypasione" 3,2% UHT po 4,49 zł.
Ogólnie, to ceny nabiału skoczyły tak gigantycznie, że choć jeszcze niedawno nabiał stanowił trzon mojej diety, to teraz po prostu staram kupować jedynie przecenione produkty w Lidlu/Kaufie z krótką datą. Idzie dorwać mleko po 1,2 zł, twaróg po 7 zł/kg czy serek wiejski po 3 zł/500g. Na co dzień natomiast przerzuciłem się na mięso i wędliny, bo w cenie najtańszego sera żółtego (30 zł /kg), mogę zrobić sobie domową wędlinę (z 2 kg mięsa przed upieczeniem).
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood #gshoppper #hekka i #aliexpress które **pojawiły się w dniu 04.11.2022 na stronie LowcyChin**
Codziennie dodajemy jedno takie zestawienie, okazje w pierwszej kolejności poajwiają się na stronie LowcyChin.pl
**Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw "+"**
Cześć w pierwszym zestawieniu na HEJTO , poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które **pojawiły się na stronie LowcyChin**
**Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw "+"**
Takie pytanie, gdzie teraz najlepiej kupować akumulatory? Konkretnie szukam 26650, 21700 i 18650. Aliexpress, Shopee, czy może Allegro? Jakieś konkretne oferty? Do latarek konkretnie, więc chyba nie muszą być z zabezpieczeniem.
Od kilku lat używam do tego celu skillhunt h03 i bardzo dobrze się sprawdza. Obecnie model h03 został zastąpiony przez h04 ale obie świecą tak samo.
Jest jeszcze kilka bardzo podobnych latarek innych producentów, jedne tańsze inne droższe, tylko zwróć uwagę na rodzaj optyki - najlepiej sprawdzi się latarka z optyką TIR bo równo oświatla drogę.
@Miszcz_Joda na stronie www klikasz w ludzika w prawym górnym rogu -> konto -> moje konto. Te „korzyści” nie uwzględniają ile zapłaciło się za smarta. Dlatego kwoty są zawyżone. Nie wiem, czy po każdym „smarcie” się zeruje, czy licznik jedzie dalej. Nie wiem też ile ludzie kupują na allegro, że takie kwoty im wychodzą. W lutym pierwszy raz wykupiłem, bo nigdy wcześniej nie kupowałem aż tyle rzeczy. Dobiłem do 400 zł, robiąc zakupy dla siebie, siostry, rodziców i sąsiada xD