Shakeomat mnie nie zawodzi, na 5 kart "trzepanych" codziennie, dostałem już w tym tygodniu w sumie vouchery na 50 zł (na trzech kontach). Dzięki Pan Biedronka!
Do tego jaki ładny paragon z dzisiaj 2,2kg kiełby na patelnię/grilla (91% mięsa) za 1,90 zł. (promo 1+1, oraz voucher 20zł)
inb4 tak, wiem, że to sama chemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla porównania, wczoraj była bardzo zbliżona kiełbasa w Lidlu i zastałem jedynie pusty karton...
@regisek Shakeomat jest w aplikacji Biedronki na telefony. Każdy użytkownik może raz dzienne spróbować szczęścia w mini loterii, w której do wygrania jest rabat na konkretny produkt, lub voucher pieniężny. Za regularne zakupy w Biedronce, dostaje się też specjalne, dodatkowe, często bardzo korzystne oferty.
Dość często w shakeomacie dostaje się możliwość zakupu jakiegoś produktu na zasadzie 1+1, czyli 50% rabatu.
Bawię się w to chyba od maja lub czerwca i szacuję zrealizowane rabaty na grube setki złotych. Najlepsze oferty wyskakiwały w lecie. Dla przykładu często trafiały się sery żółte po 15 zł/kg, czy mozarella 125g po 1,25 zł, albo tuńczyk w puszce po 2,5 zł, bardzo dobry jakościowo gulasz angielski i golonka w puszce po 4 zł /300g. Często można było wyłapać 500g makarony z mąki durum w cenach 1,7 zł (Pastani) - 2,5 zł (Barilla).
Jeszcze nigdy nie miałem w domu takich zapasów jak teraz
Co masz na myślio pisząc "z EU" i dodając unijną flagę?
Konkretnie chodzi mi o te 3 motorowery (bo według prawa to są motorowery):
"32. Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES8 48V 15.6Ah 500W 45km/h z EU
Rower elektryczny ADO A20+ Up To 350W z EU
Rower elektryczny ADO A26+ 500W z EU"
Każdy nowy motorower importowany przez firmę i sprzedawany w UE musi mieć homologację i jakiś tam papier odnośnie recyklingu.
Jeśli coś jest sprzedawane w UE to mamy pewność, że papiery są w porządku i nie będzie problemu z rejestracją (właściwie to wystarczy faktura z któregoś państw należących do unii, nie trzeba pokazywać reszty w urzędzie).
Ale jeśli ktoś zamówi sobie coś ze sklepu w Chinach i sprowadza na własną rękę to nie wiadomo czy będzie spełniało nasze wymogi - nie masz faktury z UE to przy rejestracji musisz pokazać homologację, papier odnośnie recyklingu i potwierdzenie że zapłaciłeś akcyzę albo papier że pojazd jest zwolniony z akcyzy.
A z tym może być problem bo chińskiergo sprzedawcę w Chinach takie rzeczy mogą zupełnie nie obchodzić.
@LowcyChin.PL coś się nie zgadza, nie każdy z tych pojazdów można legalnie u nas sprzedać. Jeśli firma ma swój magazyn w UE to musi być w UE zarejestrowana i podlega europejskiemu prawu.
Na przykład motocykl z oferty nr 40 napisane że z Polski, niby zapłacone cło i vat, a na 100% nie może być legalnie sprzedany w Polsce.
Po kliknięciu w link napisane już co innego niż w ofercie, że cena jest ceną końcową i nie zostanie do niej doliczony vat - ale to już nie jest jednoznaczne z tym, że vat został legalnie zapłacony. Może to sprzęt z przemytu?
Przemawia za tą możliwością również to, że dalej są tam porady jak coś sprowadzić coś z Chin aby uniknąć płacenia podatku.
Więc może z tymi motorowerami z wcześniejszych pozycji jest podobnie? Jak to z przemytu to potem będzie cyrk przy rejestracji.
No i jest jeszcze kwestia rękojmi - jak masz legalną europejska fakturę to masz 2 lata rękojmi. Ale jak masz kupione od kogoś na czarno to potem powodzenia jeśli coś się zepsuje.
Bawię się w shakeomat od czerwca na kilka numerów kart i muszę przyznać, że to najlepsza apka dla takiej "cebuli" jak ja Do tej pory wytrzepałem 1x50zł, 3x20zł, 4x10zł i sam nie wiem ile razy 5zł. Do tego oferty 1+1 gratis to było złoto.
@gryzli Apka "Super Clone". Raz wpisujesz dane do logowania i potem nie trzeba wpisywać kodów SMS. Inaczej bym zwariował, bo używam numerów całej rodziny