
Samorządy i węgiel - Piński i Szwejgiert
Oglądać przy prędkości 1.5

Społeczność
Posty pod którymi można rozmawiać z innymi Tomkami o wszystkim i o niczym.

Oglądać przy prędkości 1.5
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Nie banujcie. Proszę. Ten pomysł wpadł mi od czasu rozwodu Aryo => czy ktoś ma maila do Białka? Może jemu trzeba przypomnieć, że skądś ma rogale;)
wie, ale ma to w d.
wie, ale nie ma jak wpłynąć [?]
nie wie i ma to w d.
nie wie ale chce się dowiedzieć xD

Zaloguj się aby komentować
Szukam ludzi lubiących gry w lore Kult, tego kontrowersyjnego rpga z początku lat '90 (nie było zakazu w Szwecji, zaprzestano dofinansowywać kluby gier fabularnych;) środowisko hejto daje możliwość zrobienia jednego dużego tekstu o pochodzeniu człowieka :]

Zaloguj się aby komentować
Hej! Czy można obserwować takich Andromeda czy Aryo na Hejto? Na zasadzie że wyświetla mi ich wpisy jako pierwsze? Coś jak titter
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dopiero uczę się tego portalu i chciałbym zauważyć, że specjalne dodawanie obrazka miniaturki pod "znaleziskiem" jest słabe, szkoda że portal sam nie pobiera miniaturki filmu z YT. Wiem, lubię ponarzekać
Zaloguj się aby komentować
Przejebane mają admini co dostają tysiące pomysłów w minutę. Jakby wprowadzili sie w miesiąc to rogale mogą zwijać interes
Zaloguj się aby komentować
Hejo! Dalej żyje i rozwijam kanał, tylko problem jest natury biurokracyjnej i fiskusowej i czekam tak już długo na jakieś decyzje ...
Zaloguj się aby komentować
Czego brak aby pokazać róznicę?
Zdjęcia- wyswietla wszystkie pliki fotki i filmy
Możliwość dodania pliku z krótkim nagraniem głosowym
Nagrania- wyświetla pliki głosowe nagrane przez użytkowników ewentualnie z filtrami
Ankiety wyswietla ankiety -filtr czas lub tag lub użytkownik
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Brak sondy
Zaloguj się aby komentować
Rangi z wykopu powinny być honorowane w #hejto oczywiście niekoniecznie pod warunkiem wrzucenia pasty o serwerowni

Zaloguj się aby komentować
przetestowałem plusowanie , nie ma limitu macie za to nagrodę

Zaloguj się aby komentować
Ciekaw jaki odcień polityczny dominuje wśród użytkowników #hejto oraz #moderacja hejto ? Piszę bo na #wykop co ostatnio widać dosyć ostro jest jechane po #konfie co nie do końca wg mnie jest spontaniczne zwłaszcza co się tyczy Grzegorza Brauna. Wyczuwam tu działania lewackich troli i pisowskich na max. Oczywiście Braun ze swoim sposobem komunikacji i poglądami jest stosunkowo łatwym celem podobnie jak Korwin. Zaprtaszam do dyskusji
@igger
Generalnie to wymysł UE,
dziwne, wydawało mi się PiS z uporem maniaka nie realizuje agenty UE, a swoją
jednak takie wymysły załatwia sprawnie umieszczona koperta w ręku lekarza
dzienkuje pan pis, miałem się przebranżowić na doktóra to dziś pływałbym w kopertach
A tak na poważnie - na pewno zostawienie tysiąca u lekarza który przyjmie go i zgłosi próbę korupcji bądź nie i wpisze do SIM fakt ciąży bądź nie to świetny start w macierzyństwo.
Nie wyobrażam sobie tego dalej: ciężarna z przewlekłą zgagą przychodzi do gastrologa, ten patrzy w SIM i mówi "a gdize wpis o ciąży?" I co, kolejna koperta? Czy może po prostu przepisać leki które uszkodzą płód? Jakby wszystko tak się dało rozwiązać kopertą to życie bym se od nowa ułożył (nie)stety to już nie lata 90.
Niby jak, aborcja kilkuset przypadków rocznie?
Nie, koniecznością donoszenia ciąży bez względu na okoliczności. Załóżmy że chcę z żoną mieć dziecko. W badaniach prenatalnych (które też są niezgodne z polityką katusów, więc niedługo i je obejmie zakaz) wychodzi że urodzi warzywo. W ten sposób zamiast zakończyć jedno, jeszcze dobrze nie rozpoczęte życie możemy spierdolić trzy. A nawet i więcej bo matka inwalidy nie podejmie normalnej pracy, więc zostają jej zasiłki. Ojciec inwalidy ograniczy się do roli bankomatu, bo przy inwalidzie potrzeba asysty, z wiekem coraz większej. "Rehabilitacja" (bo ciężko mowić o przywracaniu do zdrowia istoty która urodziła się chora) nie jest tania, więc trzeba albo drugiego etatu albo upodlenia na siepomaga.pl, zabieganiu o 1%. Mam wymieniać dalej? Spoko, nie ma problemu
Opiekunowie (rodzice) osób niepełnosprawnych są wyłączeni z życia. Nie jeżdżą na wakacje, nie inwestują w siebie, dają sobą pomiatać "byleby praca była". Impakt jest także na ich otoczenie: najbliższa rodzina się dystansuje albo sama wpada w czarną dziurę opieki. Pracodawca może dowolnie dysponować pracownikiem bo ten się przecież nie postawi. Frustracja narasta bez skutecznego ujścia.
Nie referuję atrykułu z Wysokich obcasów, osobiście znam przypadek szczęśliwego małżeństwa które przestało być szczęśliwym i małżeństwem jednocześnie ze względu na chorobę syna. Osobiście dotknęło mnie to o tyle że sam jestem inwalidą drugiej grupy ale na szczęście samodzielnym więc po osiągnięciu pełnoletności zacząłem wlasne życie, a stopień mojej niepełnosprawności "jedynie" wyłączył matkę ze spoleczeństwa mniej więcej do moich ósmych urodzin gdzie nauczłem się sam siebie ogarniać.
Ja dalej uważam że to mężczyznom dokręca się bardziej śrubę co ładnie pokazuje współczynnik samobójstw.
Współczynnik samobójstw... Moim zdaniem wynika to raczej ze społecznej presji na mężczyzn (silny, zarobiony, człowiek sukcesu etc) amplifikowanej mediami (społecznościowymi) oraz karykaturalną "emancypacją" kobiet. To równie złożony problem, nadal jednak obiektywnie będę twierdził że słaby facet (w domyśle: ten który ma szanse zasilić statystyki) póki żyje ma możliwość zmiany otoczenia, nawyków, celów, odnalezienia sensu życia w czymś innym niż zadowalaniu społeczeństwa swoją postawą, a normalna ciężarna z trudną ciążą w jednej chwili traci wszystko i zostaje jej jedynie "mieć przejebane" do końca życia.
Zaloguj się aby komentować
UUUUU niedobrze tag #tenis martwy
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy pamiętacie na xepo które obecnie jest jakąś tam encyklopedią internetu był taki okres że @drago czyli tworca tej stronki wdrażał różne pomysły użytkowników na bieżąco niemalże. Jednym z ciekawszych były wpisy głosowe. Drugim właśnie ta możliwośc szybkiego rozwoju strony. Jak to jest na #hejto? Rozwijacie się czy w obawie przed ryzykiem wpadek z tym związanych niekoniecznie i tylko zadowalacie się tym co jest?
Rozwój na xepo... był niedostosowany do prowadzenia portalu na większą skalę. Jakoś to działało ale im więcej użytkowników oraz im więcej funkcjonalności tym więcej konfliktów, luk w bezpieczeństwie oraz przepisywania kodu na nowo. Tu jest trochę wolniej, ale to dobrze, że jest wolniej. Więcej info o rozwoju portalu znajdziesz na https://www.hejto.pl/uzytkownik/hejto oraz https://trello.com/b/TlVxweVc/bug-tracker
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Da się tutaj zrobić ankietę?
Zaloguj się aby komentować