
Społeczność
Kapitan Bomba
Ani kroku dalej kutafony bo ta cięciwa zaśpiewa tango

Społeczność
Ani kroku dalej kutafony bo ta cięciwa zaśpiewa tango
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Admirał mógłby strzelić głupa i przystanąć na ofertę Grubasa Kosmitów, ten by go nie zatruł i by rozjebał Sułtana jak gównem o ściane
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie, że wypełniając tego typu ankiety pomagacie rozwijać portal i lepiej proponować innym użytkownikom wartościowe treści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #kapitanbomba

Zaloguj się aby komentować
@gawafe1241 Oglądanie kanałów popularnonaukowych na youtube to jest ta elitarna ambitna wiedza?
Przyznam, że nieco się zawiodłem. Miałem nadzieję, że dasz coś mocnego. Zeby nie było, nie mam nic do tego twórcy, ale coś co ma 150k wyświetleń na YT z założenia nie może być wielką nauką, a jest raczej popularyzatorstwem. Naukę to się czyta w książkach, periodykach i badaniach online, a nie na jutube xd
Zresztą chyba ukułem w czuły punkt, skoro napisałeś mi dwa komentarze pod rząd i ten drugi już taki typowy emocjonalny xd
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Trud skończony!
#kapitanbomba #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Dane ponoć ze strony sportmarketing.pl
#kapitanbomba #heheszki

Zaloguj się aby komentować
To chyba będzie najkrótsze małżeństwo świata, zapytacie czy warto było, nie wie, ale zawsze chciałem się napić na swoim weselu skurwolanskiej xD
Będziecie zainteresowani #rozdajo?
#heheszki
Impreza 11 marca, więc niedługo

Zaloguj się aby komentować
#kapitanbomba #memy #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
R i K oraz S w deltoidzie, to jest HUWDU święty znak!
Dostałem na walentynki
#heheszki #kapitanbomba no i oczywiście - #modameska

Zaloguj się aby komentować
Szukacie kartki na walentynki?
Proszę bardzo, jako tako i fajrant #kapitanbomba #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cichuj bo przyjdzie...?
#kapitanbomba #footballmanager

Zaloguj się aby komentować
-dzień dobry, dla mnie łagodny falafel yyy... na cienkim, a dla ciebie Radziu?
-co ty Damian pedał jesteś? Dwa razy ostra baranina na grubym!!
-ech, niech będzie
-czternaście, z bukietem surówek?
-a jakie warzywa są w suróweczkach?
-kapusta
-poproszę
-ku*wa już myślałem że uda mi się sprzedać ten je*any kotlet z grochu... Po ch*j ja zamówiłem te falafle... Nazwa niby spoko, trochę kojarzy się z fiutem. Falllafel, ale smakuje jak gówno. A gdyby tak... Baraninka się skończyła, jest tylko falafel!
-oo, to ja poproszę!
-zaraa, jak to się skończyła? A co tam wisi?
-atrapa, falefel w naleśniku czy w bułce?
- w d⁎⁎ie ku*wa twoja mać, dawaj z baraniną bo nie ręczę za siebie!!
-a pie*dolę, od dwóch kebsów nie zbiednieję. Zamknięte!!
-o ty ku*wa brudasie! Dobra, nam się nie spieszy, kiedyś stąd musisz wyjść a wtedy...
-spokojnie Radziu, na takie okazje mam przygotowany numer do Sanepidu!
-stary blef!! Ile razy już mnie łebki straszyli Sanepidem i ch*ja przyjechali!! Nie sprzedam baraniny!!
-taaak? To słuchaj tego: siedem, siedem, siedem i siedem, wybierz
-o ku*wa skąd znasz num...<JEB!!>
-Sanepid, inspektor sanitarny Bogusław Opadzki słucham
-yyy... Twoja córka robi gały po kiblach a twoja matka to ch*j!! O ku*wa poniosło mnie...
#kapitanbomba

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przeglądałem filmiki na swoim kanale YT. I znalazłem coś co łączy #kapitanbomba oraz #konstruktorelektrykamator
Czyli pierwsze odpalanie silnika diesla na sterowniku #DIY
Zaloguj się aby komentować