Coś się na mobilnym rozjeżdża
@lubieplackijohn (za leniwy jestem żeby to na jakiś discord dodać)


Społeczność
Spolecznosc do prosb i sugestii zmian w funkcjonowaniu serwisu.
Coś się na mobilnym rozjeżdża
@lubieplackijohn (za leniwy jestem żeby to na jakiś discord dodać)

Zaloguj się aby komentować
Miałem wylogowanie przed chwilą tak o, z d⁎⁎y. Coś się dzieje na produkcji? Na Lurker.Land się to nie zdarza.
@lurekztwittera https://youtu.be/4u0NRgMyzEM
Zaloguj się aby komentować
Dwa pomysły dotyczące "społeczności":
Po wejściu na zakładkę "społeczności" możliwość wyboru czy defaultowo mają się wyświetlać wszystkie społeczności, czy te, do których dołączyłem. Jak dla mnie ważniejsze są te, które mnie interesują niż reszta i za każdym razem muszę wykonywać jeden klik więcej żeby się przełączyć na "moje"
Blokowanie wyświetlania pewnych społeczności. Teraz mamy możliwość zablokowania wyświetlania wpisów konkretnych użytkowników albo tagów. Brakuje mi dodawania do blokowanych społeczności. Na głównej wyświetlają się najbardziej popularne wpisy, ale mnie np. nie interesuje wątek o kotach czy psach i chciałbym nie widzieć tych społeczności. Mogę co prawda dodać odpowiednie tagi, ale jak ktoś nie doda ich do wpisu, to kiszka.
Zaloguj się aby komentować
#hejto
Po wejściu na hejto nie loguje mnie od razu, musi wyświetlić się normalna reklama (w miejscu reklam dla niezalogowanych, wyłączyłem adblocka) i dopiero mnie z automatu loguje. To celowe?
Zaloguj się aby komentować
O, hejto ogarnęło awarię na Firefoxach. Usuwanie ciasteczek, restartowanie przeglądarki nic nie dawało.
Zaloguj się aby komentować
@lubieplackijohn
Mam taki postulat, żeby rozdzielić powiadomienia wynikające z użycia tagu albo postowania w danej społeczności od powiadomień o odpowiedziach innych użytkowników na nasze posty. Jak mam ze 30 powiadomień to mi się nie chce sprawdzać każdego aby się dowiedzieć, czy ktoś mi odpowiedział.

Zaloguj się aby komentować
I pomyslec że rok temu konkurs ktorego warunkiem było zapiorunowanie, zebrał tych piorunow raptem 24.

Zaloguj się aby komentować
Za dużo rzeczy w interfejsie Hejto oparto o modalne okna
Zaloguj się aby komentować
Halko, strona pięknie śmiga na kompie, dotąd pięknie śmigała też na telefonie ale dziś próbując wbić z telefonu dostaję białą stronę i napis małą czcionką "internal server error". Pls fix albo dajcie szybciej te apkę mobilną, przecież nie będę szitpostować na wykopie xD
Zaloguj się aby komentować
Znowu mnie wylogowało zaraz nie wyczymie.
Da się coś zrobić żebym nie musiał się logować co kilka godzin?
Zaloguj się aby komentować
Czasem zdarza się, że po polubieniu wpisu piorun po odświeżeniu strony pozostaje szary, nie żółty, a przy ponownej próbie polubienia wyskakuje błąd.

Zaloguj się aby komentować
@hejto znalazłem błąd, pasek do edycji wpisu zasłania elementy wysuwane


Zaloguj się aby komentować
okienko do wprowadzania tagow przy wklejaniu zdjecia spada poza widzialnosc

Zaloguj się aby komentować
Coś się psuje? bo nie mogę plusować wpisów, klikam i nic się nie dzieje
Zaloguj się aby komentować
szkoda, że nie da się wkleić obrazka za pomocą ctrl+v
Zaloguj się aby komentować
Kilka propozycji zmian w serwisie:
Lepsze i rzeczowe komunikaty błędu na stronie
Optymalizacja działania na Safari w iOS
Zwijanie/rozwijanie postów dla lepszej czytelności
Dodawanie zdjęć do postów od pierwszych poziomów konta
Dodawanie „zaloguj przez” w kontach zarejestrowanych bezpośrednio loginem i hasłem
5a. Dodanie zaloguj z Apple
Kompresja zdjęć i wideo w oszczędniejszym formacie dla serwerów i klienta
Lepsze skalowanie na małych ekranach (szczególnie widoczne na iPhone 12/13 w wersji mini)
C.D.N.
Wołam @hejto
Generalnie to takie maskowanie problemu, ale na pewno tanim kosztem zwiększające quality of life.
Zaloguj się aby komentować
Mam sobie taki tag # wojna na czarnolisto i dalej widzę content ponieważ autor nie wrzucił tagów w odpowiednią rubrykę tylko zrobił wspominkę w tekście. Są jakieś plany zmian czy raczej użytkownicy mają się przestwić z nawyków wykopu?
Link rel, bo nie mogę wrzucić obrazka ¯\_(ツ)_/¯
https://www.hejto.pl/wpis/nowy-pakiet-pomocy-wojskowej-od-usa-dla-ukrainy-o-wartosci-625-mln-usd-bedzie-ob
Zaloguj się aby komentować
Jak się wchodziło w sztosy hmm mam docenione/najnowsze i ulubione tylko
Zaloguj się aby komentować
Po przeczytaniu paru postów od Aryo stwierdzam, że blockquote jest naprawdę obrzydliwe. Niczym się nie wyróżnia w tekście poza białym border-left. Ciężko się to czyta po prostu, jak ściana tekstu (co sam Aryo wygląda na to, że widzi). Możecie w wolnej chwili pomyśleć nad czymś, żeby to wyglądało jakoś czytelniej?
A i upload zdjęć ze schowka nie działa, ani w komentarzach ani podczas pisania posta. Bug czy ja nie mam jakichś uprawnień?
Zaloguj się aby komentować
posiadacze starych kont po powrocie, też powiadomienia wszelakie zatrzymały sie Wam na odległej dacie?
moje jakoś listopad 2021 i nowe nie dochodzą
Zaloguj się aby komentować