Żona ostatnio na swoich okularach zrobiła głęboką rysę która dość mocno irytuję bo jest na samym środku. Z racji że w tym roku już wykorzystała w pracy bon na okulary a w Polsce są one cholernie drogie, przypomniał mi się tiktok o okularach z Aliexpress który niedawno widziałem. Postanowiliśmy zaryzykować 215 PLN i zamówiliśmy dwie pary (w tym jedne fotochromatyczne!) według recepty od polskiego okulisty. Teraz pozostało nam czekać i za 2 tygodnie się przekonamy czy było warto #gownowpis #aliexpress
