@StepujacyBudowlaniec troche slabo sie postarali. Ale tez swoje lata ten silnik miał, a obawiam sie ze nie cackasz sie z furami i popracował troche ciezej. No nic, swiec panie nad jego zaworami!
@Cybulion mogłem go trochę przegrzać bo płyn chłodniczy uciekał z pod termostatu więc jeździłem cały czas bez dobrego chłodzenia (jak zapomniałem dolać - cały czas trzeba było dolewać)