Żeby połowa się udała to będzie dobrze xd
Najbardziej to mi na cebuli i pietruszce zależy
#ogrodnictwo

Żeby połowa się udała to będzie dobrze xd
Najbardziej to mi na cebuli i pietruszce zależy
#ogrodnictwo

@Airbag Ogórek meksykański sobie podaruj. Chyba, że chcesz do ozdoby. Do jedzenia to się nie nadaje, ani na surowo ani w marynatach szału nie ma, a rośnie jak głupi.
No i jak wsadzisz 2 torebki Octopusa, to - o ile ziemia jest ok i zadbasz odpowiednio - obdarujesz całą rodzinę i sąsiadów i ich rodziny
Zaloguj się aby komentować