Hejto.pl
Zdjęcie pierwsze: tarcze ATE po roku. Zdjęcie drugie: tarcze Bosch po 2 tygodniach xDDD ja wiedziałem, że Bosch nie - ElektrolizatorDwuczlonowy - Hejto.pl