Komentarze (16)

Punkt 3 - produkt zdrożał bo był często w promocji? Raczej wyobrażałbym sobie, że cena regularna powinna spaść w takim przypadku.

@micin3 Nie, u nas robią to samo przecież. Bez promocji 6x i 12xpaki piwa w Biedrze, Lidlu i innych sieciach są zawyżone do prawie 4 zł za puszkę, a tak leżą ciągle w promocji. Tyle, że u nich nagle skok cenowy był potężny od nowego roku. U nas mało kto zauważa, że browar jeszcze rok temu z kawałkiem był niewiele ponad 2 zł w promocji.

@micin3 podnieśliśmy ceny i robimy teraz z niej promocje na stara cenę regularną, dokładnie tak jak wygląda to w Polsce.

@myoniwy To prawda, szkoda. Też ogólnie lubię jego muzykę, ale mam ciekawostkę, którą przypadkiem wyłapałem lata temu, jak zaczynał. Mogę się mylić, ale

Ten utwór i początek

https://www.youtube.com/watch?v=2Y032q9Hjps

To według mnie wolniejsza wersja tej piosenki sprzed lat, moment, jak zaczynają się słowa

https://youtu.be/SNTrc_11sX0?t=18


Nie mam pewności, ale biorąc pod uwagę wiek Witka to możliwe jest, że miał/grał na Playstation 1 w to w młodości.

@jimmy_gonzale wcześniej byłem przeciwny, ale szczerze to argumentacja do mnie dociera. Nawet przeżyłbym te kilka pp. wzrostu poparcia konfy, byle pojawiła się przeciwwaga dla starców, którzy głosują głównie na tę samą, zasraną partię. A młodzi, postawieni przed wyborem, może z czasem bardziej zainteresowaliby się programami poszczególnych partii, w końcu młodzież ma jak wiadomo najwięcej zapału do czegokolwiek.

Dla mnie pomysł z głosowaniem 16latków jest słaby. To ludzie którzy mają małe pojęcie o funkcjonowaniu państwa, nigdy nie pracowali i nie korzystali z wielu mechanizmów państwa, łatwo nimi manipulować. Szczerze mówiąc to nawet 18 lat to w większości bardzo mała świadomość polityczna. Oczywiście w drugą stronę jest podobnie czyli starzy nieświadomi ludzie.

Zaloguj się aby komentować