Zapomniałem że tutaj mówi się na użytkowników Tomki i Kasie, moje dwa najbardziej znienawidzone imiona xddd #gownowpis
Zapomniałem że tutaj mówi się na użytkowników Tomki i Kasie, moje dwa najbardziej znienawidzone imiona xddd #gownowpis
Zaloguj się aby komentować