Wy naiwni, oj wy naiwni..uwierzę, że KO kogokolwiek rozliczy dopiero jak zobaczę żonę Morawieckiego I Obajtka z Sasinem za kratkami. PiS-PO jedno zło. #sejmowyspam
#polityka
Wy naiwni, oj wy naiwni..uwierzę, że KO kogokolwiek rozliczy dopiero jak zobaczę żonę Morawieckiego I Obajtka z Sasinem za kratkami. PiS-PO jedno zło. #sejmowyspam
#polityka
Zaloguj się aby komentować