Wszystkie auta i motocykle z przerobionymi wydechami żeby hehe strzelało / było głośno powinny być konfiskowane, naprawiane i sprzedawane na rzecz skarbu państwa.
#oswiadczenie #motoryzacja
Wszystkie auta i motocykle z przerobionymi wydechami żeby hehe strzelało / było głośno powinny być konfiskowane, naprawiane i sprzedawane na rzecz skarbu państwa.
#oswiadczenie #motoryzacja
@Jason_Stafford oryginalne wydechy strzelają cicho i z kulturą. Jeździłem taką Leonem Cuprą, który strzela wydechem przy najmniejszej nawet okazji (idiotyczne wg mnie, ale co kto lubi) no i takie strzały nawet najbardziej bojaźliwego psa nie przestraszyłyby, są w miarę ciche. Nijak ma się to do ryczących wydechów osiedlowych Sebiksów.
@Acrivec Ten nowotwór w Audi/BMW i innych motocyklach respawnuje się zawsze na wiosnę i odbiera smak życia mieszkańcom miast aż do końca lata. Od razu zabierać, wystarczyłoby kilkadziesiąt kijów na garb jak w Indiach, czy innym Singapurze, to by sami modyfikowali na bezhałasowe, albo w ogóle nie wyjeżdżali zanim by nie spełniało norm dźwiękowych. W IV Rzeszy musimy o tym tanim, prostym, i skutecznym rozwiązaniu zapomnieć.
Zaloguj się aby komentować