Wszyscy mówią o tej 14-latce co zamarzła pod sklepem i ludzie lamentujo że znieczulica itp. ze dwa lata temu jak wyjebalem sie na lodzie że ledwie wstałem i z naprzeciwka szły dwie baby to od razu przeszły na drugą stronę ulicy w niedozwolonym miejscu coby tylko nie pomóc. Tak ze ten.