Witajcie mam nadzieję że ostatni wolny dzień minie wam spokojnie, nad morzem trochę krzaczy się pogoda więc może Wy jeszcze złapiecie słoneczka.

Dzisiaj kolejna odslona pana Gołębia czyli Burlington 1918.

A #conaklaciewariacie dzisiaj u Was?

Pozdrawiam i już tradycyjnie smacznej kawki.

#perfumy #sotd

13816cb9-cab2-4f07-8133-8ba81c21b4fe

Komentarze (22)

@Cris80 Uszanowanko, mi się zachciało Jazeel Palace, kobita mi skomentowała, że pachnę panią Walewską... no chyba nie ten klimat

@Mbs001 to jest tak dobrze wymieszane, że nic nie wybija się do przodu. Na pewno dużo nut zielonych i różnych kwiatów. Jakby wejść wieczorem po deszczu do tytułowego ogrodu.

@Mbs001 @Okrutnik ja bym dodał że zależy też od temperatury lubi się zmieniać, ale dla mnie to generalnie owocowo kwiatowy ogród z ambra,ale potrafi pokazać czasami to bardziej zielone a czasami to bardziej cieple oblicze ,świetna jakość

Z wszystkich Jaber&Kindi które miałem to Palace De Aziz, Garden i King Throne Hoopoe najlepsze

@Cris80 w takie dni jak dzisiaj perfumy pachną najlepiej. Przy okazji robienia odlewek zaaplikowałem solidna dawka Diaghileva. Jeden z nielicznych zapachów, które wciąż mnie zachwycają.

@pomidorowazupa zgadza się!

Ostatnimi czasy postawiłem go nawet wyżej od Fetisha, co nie jest oczywistą kwestią, może dlatego, że jest bardziej uniwersalny, a może po prostu, że soku mam aż po same ścianki flakonu szkoda, że tak późno go poznałem, najwyraźniej wyższe perfumiarstwo okazało mi miłosierdzie dopiero w tym roku, wcześniej było trzeba zrobić pewną analizę xd.

Zaloguj się aby komentować