Wiecie czy gdzieś jest jakaś praca do roboty?
Jedyne moje wymaganie, to by była na umowę o pracę.
#lublin #praca
Wiecie czy gdzieś jest jakaś praca do roboty?
Jedyne moje wymaganie, to by była na umowę o pracę.
#lublin #praca
Ja właśnie remontuję wiatę na ogródku działkowym i radzę: idź w budowlankę. Na początek najlepiej do kogoś robić, to nie są tak naprawdę trudne rzeczy i większośc ogarniesz z poradników w sieci. Potem stopniowo możesz się usamodzielnić i robić dobre pieniądze a jak masz smykałkę i ogarniesz bardziej zaawansowane tematy to będą ci lekarze nawet zazdrościć.
Zaloguj się aby komentować