plemnik_w_piwie2024-02-14T22:01:07+01:003@cebulaZrosolu tym się właśnie różni wróbelek - ma jedną nóżkę bardziej.
VonTrupka2024-02-15T00:28:51+01:001@cebulaZrosolu pięć to mi flaszek lecisz od zeszłego roku ( ͠° ͟ʖ ͡°)