Komentarze (12)
Przemianować te ośrodki na deportacyjne i tyle. Brak oryginalnych dokumentów kraju pochodzenia i bye bye
@golden-skull czy ty serio podajesz pisowska telewizję xddd
@maximilianan Pisowska czy nie, ale podjęła temat którego nie poruszą inne media.
@golden-skull ale wiesz kto sprowadzał tych imigrantów, prawda?
@maximilianan PiS sprowadzał imigrantów, PO nie zrobiło nic żeby to zatrzymać i sprowadza następnych.
@golden-skull ziom, ty tak na serio? XD oni dosłownie zawiesili teraz prawo do azylu xddd
@maximilianan Codziennie przez granicę polsko-białoruską przybywają nowi nachodzcy. Do tego Niemcy podrzucają nam każdego kto dostał się tam przez terytorium naszego kraju.
weź wydupcaj z tą szczujnią dla ćwierćinteligentów XD
imigranci już po ciebie idą! zapłodnią cie i bedziesz musial urodzic ich bękarta. tak wam dopomóż kaczynski i zamęczen.
No dokładnie. Nie sobie ich Kaczyński z Morawickim wezmą do domu skoro naprzepuszczali.
Pewnie coś wrzucisz jutro na ten temat, prawda?
@golden-skull W sensie jak dobrze rozumiem jest to dokument o tytule "Migranci już tu są i sieją strach". Poprzedza go wyznanie wiary "TVN, TVP w likwidacji i inne usłużne władzy media próbują przemilczeć".
Nie było nawet jednego przestępstwa dokonanego przez tych strasznych ludzi, którzy podkreślam sieją strach. Cały czas straszą Niemcami, że oni nawpuszczali i nam teraz oddają, a kto wydał najwięcej wiz pracowniczych w UE to lepiej o tym nie wspominać, że w 2020 z 2,2 mln wszystkich wiz pracowniczych w UE wydaliśmy 600 tysięcy. Dla porównania ten straszny pro Niemiecki rząd co jest za imigrantami wydał 98 tysięcy w 2024 roku. Matematykę pozostawiam Tobie.
Czyżby w szambostacji zaczęli mówić o tym jak pisowcy sprzedawali wjazd do kraju rzekomo znienawidzonym przez nich muzułmanom za paczkę fajek?
Czy na serio myślisz, że ktoś tutaj łyknie te urojenia z tego ścieku omyłkowo nazywanego telewizją? XDD
Zaloguj się aby komentować