Weszliśmy na szkolenie, na korytarzu ukrop, w sali klima - wszyscy faceci uff, dwie dziewczyny: chyba za mocno działa ta klima ;-D ;-P
#niewiemjakotagowac #klimatyzacja
Weszliśmy na szkolenie, na korytarzu ukrop, w sali klima - wszyscy faceci uff, dwie dziewczyny: chyba za mocno działa ta klima ;-D ;-P
#niewiemjakotagowac #klimatyzacja
Zaloguj się aby komentować