Wczoraj sobie włożyłem do lodóweczki w pracy. Pyszna zimna, gazowana, mokra woda gdy na dworze 32°C. Jakby pan Jezusek gołą stopką po gardełku przeszedł :)
#codziennepiciu


Wczoraj sobie włożyłem do lodóweczki w pracy. Pyszna zimna, gazowana, mokra woda gdy na dworze 32°C. Jakby pan Jezusek gołą stopką po gardełku przeszedł :)
#codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować