MiernyMirek2023-06-02T22:30:14+02:003@entropy_ nie pamiętam, kiedy wódkę piłem. Piwko, wino nawet łycha sporadycznie, ale wudzitstu nie kojarzę.
entropy_★2023-06-02T22:32:16+02:000@MiernyMirek zabawne jest to, że to moja pierwsza wóda od chyba 4-5lat. Serio piszę.
Xavy2023-06-03T03:48:06+02:000@MiernyMirek kurde, ja już tak nie mogę, bo zdrowie (chociaż bym chciał). Na zdrowie!
entropy_★2023-06-03T10:01:21+02:000@madhouze kolego, czytam jeszcze raz to co wczoraj pod wpływem napisałem i nie wiem jak do takich wniosków doszedłeś. Gdzie tam jest napisane, że w wieku 4 lat zacząłem wódę walić?