W Warszawie dziś wiosna na pełnej. W tak słoneczny dzień można w końcu zarzucić coś świeższego. U mnie cytrusy z nutą landrynkowej słodyczy: Xerjoff Fiero. Panowie, #conaklaciewariacie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

e042e553-7f38-4e07-8092-0e5ebdf8887c

Komentarze (31)

@CheemsFBI  Zamień w Tuscan Leather malinę na zapach cukierków pudrowych i będziesz wiedział jak to pachnie. Jak nie lubię słodkich zapachów, tak ten mi się spodobał.

@JohnnMiltom Trochę mnie rozczarował. Otwarcie jest nawet ciekawe - kolońskie klimaty z szafranem. Później niestety wychodzi dość sztuczna baza, która przypomina mi niebieskie chemole typu Dylan Blue. Skóry w nim za grosz nie czuję. Flaszki z tego nie będzie, ale dekant pewnie zużyję.

Rano był ciekawy Khaltat Hob Qadeem (pozdrawiam kolegów arabiarzy), w którym świeży i nieco vintage motyw kwiatowy kontrastuje z lekko przydymionym, ale grzecznym drzewnym oudem. No dobra, był mały zwierz, ale nie pogryzł.


Natomiast nie chciał za bardzo na mnie siedzieć, więc dopsikałem się elegancką mirrą w postaci Arte Profumi Samharam.

@saradonin mi Hob Qadeem kojarzy się trochę z Prada Amber PH, mirra łączy się z mydlanym neroli. Przyznasz, że jak na Araba to pachnie europejsko z nieco retro wydźwiękiem?

@pedro_migo  Czy ja wiem. W pierwszych sekundach chciałem powiedzieć, że jak typowy arab, bo pierwsze co poczułem to pofil minimalnie zwierzęcy i lekko kwaskawy, ale zapach błyskawicznie ewoluował.

Kwiaty musza dawać takie wrażenie, ale nie skojarzyłem neroli, bo neroli to mi się kojarzy z męską woda kolońską typu AdP Essenza, a tutaj to inaczej pachnie, choć faktycznie staroświecko.

@CheemsFBI Witam witam, u mnie również słonko świeci, ptaszki ćwierkają, a pachnę Trudon Mortel, czyli pieprznym i nieco ostrym kadzidłem. Fajno

@CheemsFBI losowo wybrany spośród odlewek MDCI Ambre Topkapi - przyjemny i gładki fougere ze słodkimi owocami, choć trochę nijaki, bez charakteru. Na plus jakość składników, bo chemia i żadne utrwalacze nie gryzą.

@CheemsFBI Bortnikoff Oud Monarch - zapach spaniały jeno parametry kuchwy. Może layering z CPO da radę uzyskać lepszy efekt

@CheemsFBI Gentleman Givenchy Réserve Privée u mnie dzisiaj taki przyjemniaczek, za⁎⁎⁎⁎ście się dla niego nosi

Zaloguj się aby komentować