W rozbiórce nie chcecie brać udziału więc proszę się chociaż wyspowiadać #conaklaciewariacie
U mnie zawodnik znany i chyba dość lubiany, rocznik '19 bardzo ładnie się sprawdza w ten wietrzny dzień.
#perfumy

W rozbiórce nie chcecie brać udziału więc proszę się chociaż wyspowiadać #conaklaciewariacie
U mnie zawodnik znany i chyba dość lubiany, rocznik '19 bardzo ładnie się sprawdza w ten wietrzny dzień.
#perfumy

@minaret dziś testuję globalnie jedną z nowości od Taif al Emarat - T17 i szczerze mówiąc dla mnie jego kompozycja jest zbyt pospolita, taki przyjemny otulacz na chłodne dni, choć ma jakąś dziwną nutę (albo to mieszanka nut), którą ja interpretuję jako słodki lakier. Ale ogólnie myślę, że ludziom się spodoba.
Zaloguj się aby komentować